Jak zpomalit stárnutí

Jak zpomalit stárnutí

Jak zpomalit stárnutí

 

Jak zpomalit stárnutí – Nikdo se nevyhne stárnutí. S přibývajícím věkem se objevují různé problémy, například lidská kůže ztrácí vlhkost a začínají se objevovat vrásky. Projevům stárnutí se nevyhnete, ale dají se zpomalit.

 

Jak zpomalit stárnutí – Zbavte se škodlivých návyků

Vyřaďte ze svého života různé špatné návyky a uvidíte, jak to vaše kůže a tělo ocení. Škůdcem číslo jedna je kouření – tomu je dobré se vyhnout úplně. Vyhýbejte se alkoholu. Pokud se bez alkoholu neobejdete, pijte jen minimálně. Berete hodně léků? Zkuste zajít za lékařem, zda by se některým nedalo vyhnout. Používání různých druhů pilulek a dalších typů léků je vhodné minimalizovat.

 

Jak zpomalit stárnutí – Pravidelný pohyb

Fyzická aktivita vašemu tělu prospěje. Nemusíte navštěvovat fitness centra nebo různé hodiny cvičení. Dejte si za úkol třeba zvládnutí obyčejné procházky každý den. Chůze působí blahodárně na vaše tělo. Pohybujte se na čerstvém vzduchu, protože rychlá chůze v supermarketu není zrovna to pravé.

 

Jak zpomalit stárnutí – Relaxace a zdravý jídelníček

Další zásadou pro zpomalení stárnutí je dostatek kvalitního spánku a relaxace. Rozhodně vám nepomůže věčný stres, proto se snažte vyhýbat stresovým situacím. Podporujte rozvoj mozkové kapacity čtením nebo tvůrčí prací. Z jídelníčku vyřaďte slané produkty a naučte se solit jenom minimálně či vůbec. Ani sladká jídla a cukrovinky nejsou tím pravým v boji proti stárnutí. Dopřávejte si hlavně čerstvé ovoce a zeleninu.

 

Jak zpomalit stárnutí – Krémy se složkami pro zvýšení elasticity

Hydratovanou, svěží a pružnou pokožku můžete získat díky speciálním krémům. Stačí je pravidelně nanášet na krk a obličej. Efekt se projeví někdy dříve, jindy později. U krému proti stárnutí Cellcare s revolučním receptem můžete počítat se znatelnou ztrátou vrásek už po čtyřech týdnech od prvního používání. Krém oceníte, protože neobsahuje parafín ani parabeny. Jemnější a elastičtější pokožku zajišťuje obsah optimální dávky hroznových buněk, bambucké máslo a organický arganový olej.

Hodnocení
Jméno
Katuš
Datum
Komentář
Koupila jsem mámě a je nečekaně dobrej :)
Hodnocení
5

About shaylen shaylen