Jak se vyrovnat s rozchodem

Jak se vyrovnat s rozchodem

Jak se vyrovnat s rozchodem

Jak se vyrovnat s rozchodemRozchod s partnerem se vyhne jen málo jedincům. Někdo se s rozchody a rozvody potýká častěji, jiný méně. Nelze však nikdy předem říct, do jaké hloubky to člověka zasáhne. Pokud jednou láska skončí, jedná se o změnu v životě – s tou se musí každý vypořádat, jak nejlépe umí. Každý je jiný, proto se liší i reakce na ukončení vztahu. Budete prožívat nejen bolest, ale objevují se také vztek, lítost, smutek, zlost nebo touha se pomstít.

 

Sdílená bolest je poloviční bolest

Emoce se ve vás budou doslova bouřit. Nechte jim volný průběh. Vyplačte se, vykřičte, zanadávejte, roztrhejte fotku bývalé milované osoby. Potom se někomu svěřte, nejlépe při Jak se vyrovnat s rozchodemosobní návštěvě, i když povídání na chatu s někým známým určitě nebude na škodu. Bývalé lásky se z paměti nedostanou snadno, zkuste na ně myslet jen chvilkově. Kromě pěkných momentů se vracejte i těm nepříjemným vedoucím k rozchodu. Jen tak si uvědomíte, že návrat nemá cenu řešit.

 

Jak se vyrovnat s rozchodem – Humor vás vytáhne z nejhoršího

Smutek z rozchodu jen tak nevyplave sám. Ani vám nepomůže, když do sebe budete lít litry alkoholu. Určitě se vám nechce ani pomyslet na to, že byste se bavila ve společnosti přátel nebo zašla do kina. Humor a veselé příhody jiných jsou tím správným lékem na smutek. Donuťte se podívat na skvělou komedii, přečtěte si humornou knihu, zajděte s přáteli na taneční zábavu nebo diskotéku. Odreagování nepůjde snadno, ale aspoň na chvíli zapomenete na svoje životní prohry a soustředíte se na úplně jiné věci.

 

Jděte dál…

Když už jistě víte, že nepomůže žádná omluva, náprava a naděje na oživení vztahu naprosto vyprchala, jděte dál! V tento moment netušíte, co vám osud pěkného nachystal. Pravdou je, že po uzavření jedné kapitoly života se otvírá vždy nová. Zkuste se stále neprobírat vzpomínkami. Fotky a věci bývalé lásky někam schovejte, zničte nebo vraťte původnímu majiteli. Nezavírejte se doma, nemusíte se skrývat před světem. Věnujte se novým zájmům. Můžete si najít i úplně nové záliby. Zaplaťte si hodiny zumby, pilates, plavání, kurz na výrobu keramiky, šití a vše, co chcete zkusit.

A pamatujte si, pokud Vás opustil, pak si vás nezaslouží a věřte, že si najdete někoho lepšího.

 

About shaylen shaylen