Jak sbalit kluka

Jak sbalit kluka

Jak sbalit kluka

 

Jak sbalit kluka – Neustále chodíte vedle svého vysněného muže a nevíte, jak se mu dostat do samého středu srdce? Návody na to, jak sbalit kluka nejsou nikdy stoprocentní, ale na druhou stranu, kdo nic nezkusí, nic nezíská. Především v sobě musíš najít dostatek odvahy k udělání prvního kroku za vysněnou láskou.

Dostatek sebevědomí

Bude určitě rozdíl oslovit úplně neznámého kluka, anebo jakého znáš ze školy nebo od vidění. Nikdy ti nesmí chybět sebevědomí. Ve chvíli, kdy se rozhodneš zapůsobit na tajně obdivovaného kluka, měla by ses cítit pohodově a uvolněně. V žádném případě by ti neměl strach koukat z očí. Ono to nějak dopadne… Uprav se tak, jak se líbíš sama sobě, namaluj se, učeš a jdi na věc. Nezapomeň nejprve pozdravit a na něco se ho zeptej. Nezapomeň se usmívat, protože dobrá nálada umí dokonale vylepšit situaci.

Nezávazná konverzace

Předem si připrav, na co se ho zeptáš. Můžeš se zeptat, jestli neví, kde se o víkendu baví mladí lidé, anebo na koho se obrátit, když potřebuješ něco zjistit. Pokud se znáte od vidění ze školy, klidně se zeptej, jestli tady na někoho čeká. Pokud odpoví, pusť se do další debaty. Zaměř se na všeobecnou rozmluvu o muzice, zábavě, sportování, o oblíbených seriálech. Neskákej mu do řeči, naslouchej ho. Vymýšlej různé otázky k tématu, které rozvinul. Dívej se mu přímo do očí a neuhýbej pohledem, protože to nevypovídá o žádném extra zájmu. Měl by se s tebou cítit příjemně už během hovoru.

Pozvání k setkání

O muže se musíš zajímat a snažit se o získání jeho přízně. Když uvidíš, že spěchá nebo se debata naopak protáhne, neboj se ho požádat o telefonní číslo. Můžeš také navrhnout skypování nebo chatování na sociálních sítích. Určitě to bude další krok k lepšímu poznávání. Jestliže má přítelkyni, nejspíše odmítne. Neznamená to, že nebudeš mít šanci někdy v budoucnu, vždyť vždy nějaké lásky končí a zase nové vznikají…

About shaylen shaylen