WB_24_handheld_flower_pot_app_02_CI20_96 dpi (jpg)

Hledáte praktický dárek, který obstojí v očích babičky či dědy?

Někteří lidé si přímo libují v praktických darech. Rádi je dávají, rádi je dostávají. Jistě jste si všimli, s jakou láskou babičky kupují povlečení, různé sety nebo věci do kuchyně? Samozřejmě není tomu tak vždy, ale možná by i právě je potěšila nějaká ta „hračička“, která jim pomůže při činnostech doma nebo zahradě.

KHB_6_stone_floor_app_02_CI20_96 dpi (jpg)

Tlaková bateriová pistole na chalupu, zahradu i zalévání.

S ruční tlakovou myčkou KHB 6 Battery Set vyčistíte, nezávisle na elektrické přípojce, kolo, hračky nebo věci okolo domu jako je zahradní nábytek, nářadí či květináče. S použitím samonasávací hadice můžete využívat i alternativní zdroje vody. Tlaková myčka nabízí střední tlak max. 24 barů. Součástí příslušenství je baterie 16 V s technologií reálného času, tryska s plochým paprskem pro šetrné čištění a rotační tryska na intenzivnější znečištění.

WB_24_handheld_flower_pot_app_02_CI20_96 dpi (jpg)

Jak krásná jsou 3 rychleji umytá okna bez volavých zad.

Okenní vysavač Kärcher WV 6 Plus je lehounký, má ergonomický tvar a perfektně padne do ruky. Nezanechává šmouhy ani kapky. V kombinaci se správným prostředkem a rozmývákem s potahem z mikrovlákna budou okna čistá a vyleštěná již po jednom tahu. Tekutý inovativní silikon skvěle přilne k povrchu, a proto s ním vyčistíte okna opravdu až do okrajů. Díky výkonné baterii vydrží v provozu na jedno nabití až 100 minut, přičemž zbývající čas zobrazí displej na rukojeti. Čištění si tedy můžeme předem naplánovat.

Děda má rychle oškrábáno

Elektrická škrabka na led Kärcher EDI 4 odstraní jedním tahem a bez námahy i odolnější vrstvy ledu. Práce s ní je jednoduchá. Je vybavena funkcí inteligentního přepínání v pohotovostním režimu, který zajišťuje automatický start. Lopatky se zastaví v okamžiku, kdy přístroj zvednete a po přiložení se opět spustí. Při plném nabití má baterie výdrž cca 15 minut, což vystačí hned na několik dnů. Díky Li-Ion dobíjecí baterii může zařízení zůstat ve vozidle i delší dobu, aniž by se vybilo. Navíc LED kontrolka vám ukáže, kdy je potřeba zařízení opět nabít.

EDI_4_rural_side_window_app_05_CI20_96 dpi (jpg)

Někdy je zkrátka opravdu možné udělat radost praktickým dárkem, který za to opravdu stojí.

Více o praktických dárcích zjistíte na www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz.

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com