__Capture

Hledáte ideální prádlo pod plesové šaty?

Pokud jste na plesech jako doma a v šatníku máte daleko víc společenských šatů než tepláků, pak jistě víte, že vykukování ramínek od podprsenky z pod šatů je velké faux pas. Stejný přešlap ale uděláte i v momentě, kdy se v šatech budou nevzhledně formovat vaše špíčky. A přitom se dá oběma trapasům snadno vyhnout správným výběrem spodního prádla.

Stahovací kalhotky, body i silikonové podprsenky

Problém ramínek hravě vyřeší silikonová podprsenka bez ramínek. Pod plesové šaty s hlubokým výstřihem si vezmete rafinovanou podprsenku s hlubším vykrojením. V šatech s odhalenými zády vaše prsa podrží samodržící podprsenka nebo podprsenka se zapínáním v pase.

Když mají prsa pevný tvar, je třeba zaměřit se na kritické partie v oblasti bříška. Povolené břicho, povislou kůží i nějaké to kilo navíc vám pomůže ukrýt stahovací prádlo.

p6500

Pohodlné, lichotivé, a přece sexy? Takové je stahovací prádlo

Když se řeknou “stahovačky”, většina žen si představí nevzhledné “bombarďáky”, které navíc určitě musí škrtit, tlačit a nedá se v tom dýchat. To je ale obrovský omyl. Stahovací prádlo je nejen pohodlné a příjemné na nošení, ale díky krajkám, propracovaným střihům a použitým materiálům v něm navíc budete vypadat neodolatelně. Hlavní funkcí krajkového stahovacího prádla ale stále zůstává zeštíhlení postavy, které při správném výběru může být až o celé 2 velikosti.

Jaké si vybrat stahovací prádlo?

V obchodě se spodním prádlem najdete hned několik variant stahovacího prádla. Velmi oblíbené je stahovací body, které vám pěkně vyrýsuje pas. Podobnou službu udělají také stahovací kalhotky s vysokým pasem, které se hodí pod upnutější šaty z jemného materiálu. Stahovací prádlo si vyberte podle svých rizikových partií, sama nejlíp víte, zda jsou to stehna, zadek nebo pas. Velikost stahovacího prádla by měla být menší o 1 až 2 velikosti než je vaše obvyklá velikost. Záleží na tom, jak moc velký zeštíhlující efekt požadujete. Nepsané pravidlo tvrdí, že čím menší kalhotky jsou, tím je výsledek lepší. Díky vysoké elasticitě se stahovací prádlo dokáže natáhnout a nebude vás omezovat v pohybu.

Neviditelné spodní prádlo

Na ples a na večírky, kde se tanci nevyhnete, je nejvhodnější stahovací košilka, která vám poskytne pohodlí i při náruživějších tanečních kreacích. Většina spodního stahovacího prádla má z rubové strany silikonové pásky, díky kterým prádlo lépe přilne k tělu a nehrozí jeho rolování, či vytahování nahoru. Pod šaty z velmi jemných materiálů noste bezešvé stahovací prádlo a nikdo vašim křivkám neodolá.

 

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com