model-429733_640

Hledání partnera v době covidové

Vstoupili jste do nového roku s předsevzetím, že jeho závěr oslavíte ve společnosti milované osoby? Potom neztrácejte čas a začněte na jeho plnění intenzivně pracovat. Najít si partnera se může zdát jako plán jednoduchý, pro někoho však těžce nerealizovatelný. Jestli ještě pořád doufáte, že si vás láska najde sama, jen si dává načas, pak je možná na místě zamyslet se nad tím, proč jste dosud toho pravého partnera nenalezli a co můžete udělat, abyste svou situaci změnili.

Jaká máte očekávání?

V první řadě byste se měli zamyslet nad svými požadavky, které na budoucího partnera máte. Opravdu potřebujete, aby splňoval všechny? Nejsou příliš přehnané? Nedalo by se z některých slevit? V žádném případě se nepouštějte do kompromisů ve smyslu toho, že zatnete zuby a odpustíte budoucímu partnerovi i něco, co vám extrémně vadí. Nezapomínejte, že hledáte někoho s kým, v ideálním případě, strávíte zbytek života. Nezapomínejte, že vzhled není vše, i když na první dojem můžete mít pocit, že to není partner, kterého jste si představovali, dejte mu šanci. Někteří lidé potřebují více času na to, aby se mohli projevit. A je možné, že právě tento partner bude vaše nekonečná láska.

Nezavrhujte internetové seznamky

Pokud nemáte dostatek příležitostí k tomu, abyste si našli partnera kvůli vašemu velkému časovému zaneprázdnění, pak byste měli vyzkoušet internetové seznamky. Internetové seznamky jsou v současné době velmi dobrým způsobem, jak se bezpečně seznamovat. Jestliže jste doufali, že vám lásku přinese letošní dovolená v zahraničí, ale díky současné situaci je vám jasné, že bude komplikované se do zahraničí podívat, pak můžete využít www.evropska-seznamka.cz.  Je to ideální příležitost, jak se seznámit s cizinci i v době, kdy není bezpečné cestovat. Můžete si vybírat doma, v klidu, dobře zvážit, dobře zvážit, se kterým mužem se vám nejlépe komunikuje, se kterým si nejvíce rozumíte a časem třeba může dojít i na osobní setkání.

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com