uvodni obrazek varianta 1

Fotoobraz jako ozdoba do interiéru 3x jinak

Možná se i vy poohlížíte po moderním doplňku do interiéru, jakým je právě fotoobraz. Vcelku nezáleží na tom, jestli si chcete vybrat z dostupných motivů nějakou „klasiku“ či naopak „exotiku,“ nebo byste raději nad obývákovým posezením zvěčnili to Nej foto ze svého rodinného života. Pokud si nedáte pozor, může vám v obou případech vzniknout kýč, který se bude hodit leda tak na půdu. A jak tomu předejít?

 

Nevybírejte bezhlavě

Volíte-li z galerie dostupných motivů, vždy si svůj výběr několikrát promyslete. Bude se vám váš nový foto obraz hodit do interiéru barevně? Chcete ho sladit tématicky se zařízením místnosti nebo naopak vsadíte na neutralitu, jež vám dovolí bez větší námahy i výraznější změny v celkové atmosféře místnosti?

Je vaše vlastní fotografie, jíž chcete využít, opravdu povedená? Je ostrá, bez nepříjemných kontrastů a s ideální rozložením všech zobrazených subjektů? Jestliže ne, ještě není vše ztraceno. Specialisté na fotoprodukty vám dovedou s těmi nejčastějšími nedostatky poradit. Předlohu k fotoobrazu oříznou, barevně doladí případně i jinak upraví, aby byl výsledek jednoduše dokonalý.

fotodeska1

 

Vsaďte raději na plátno

A především vám prozradí, že nejlepším podkladem pro skutečně krásné a trvanlivé fotoobrazy je kvalitní malířské plátno – třeba jako v e-shopu Dantek.cz. Tady si můžete vybrat své nové fotoplátno hned ve třech variantách.

Standardní fotoobrazy s použitím “klasického plátna” chráněného impregnací a vylepšeného osobitým klínovým rámem.

  • Fotoobrazy s pravým malířským plátnem, pro lepší ochranu po tisku překrytým dvěma vrstvami laku. Právě díky této kombinaci si tento typ foto obrazu zachovává zářivé barvy a mimořádnou odolnost (barva nepraská v rozích, jak bývá u levnějších produktů časté).
  • Fotoobraz na plastové desce je ideální spíš do moderních interiérů. Je vlastně o tisk na fotopapír, jež je následně olaminován a přilepen na desku. Jde o nejkvalitnější fotoprodukt tohoto typu v nabídce. Vaše bydlení osvěží moderním vzhledem a skutečnou kvalitou přeneseného obrazu.

Při nákupu v e-shopu Dantek.cz můžete navíc využít možnosti vytvořit svůj fotoobraz v unikátním online editoru nebo opatřit svůj fotoobraz tzv. zrcadlovým rámem, či naopak využít jedinečné ozdobné rámování. Snadno si tak vyberete produkt, který skvěle zapadne právě do vašeho interiéru.

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com