__AAAAA2

Dokonalá ženská a amateri z live sex cams, erotika zdarma

Už je tomu dávno co jsem hledal dokonalou ženskou, projížděl všechny ty erotické webstránky co mi google nabízel, až jednou jsem narazil na amatéři a amatérky na live sex chatové stránce. Nestačil se divit, kolik krásných lidí se vystavuje na webkách. Nedalo mi a zaregistroval jsem se tam zdarma, začal si psát s holkama z celého světa. Angličtinu jsme měl na dobré úrovni, a všechny holky mému psanému textu dobře porozuměly.

Několik málo dní jsem každý večer zapnul live chat, a jednou se mi tam objevila fakt pěkná černovláska s velkýma melounama. Napadlo mě, že bych si tam mohl nahrát nějaký ten kredit a potěšit ji milým sex chatem. Na svůj účet jsem si dobil přes 1000 eur a těšil se, až svoji novou mladou prsatou holku potěším napsáním pár textů.
Jmenovala se Michaela a byla z Polska, měla dvacet čtyři let, modré oči jak studánky a božsky opálené tělo. Dlouho jsme si spolu psali, a potom mi udělala krásný striptýz u tyče, který zakončila masturbací své vyholené lasturky, pro mě to byla krásná erotika. Rozloučili jsme se a já jí slíbil, že znovu rád přijdu na erotický chat.
Další večery byly hodně krásné, pokaždé jsme si udělali navzájem dobře. Líbilo se mi, když na sobě měla lesklé černé body, její šestky prsa jí přetékaly z malého erotického sexy prádla. Kundičku měla krásně zaříznutou a velký poštěvák čekal na vysvobození. 14 dní jsem s touto bohyní masturboval den co den.

Michaele jsem na live sex chatu napsal, zda si můžu také zapnout webkameru, aby i ona viděla jak vypadám. Byla překvapená a prý že jsem velký sympaťák a že kdyby mě viděla na webce už před 14 dny, tak to mohlo být hned od začátku úplně jiné. Začali jsme se tomu smát. V její hlavě se zrodil plán, prý pokud budu chtít, mohu kdykoliv přijet do Polska. Její nápad se mi moc líbil, času jsem měl hodně a já s tím souhlasil. Na další týden jsem objednal apartmán pro dva a vydal se do Wroclavi.

Polsko jsem několikrát v minulosti navštivil, ale město Wroclaw ještě ne. Přijel jsem na adresu, na kterou mě navigace dovedla a čekal před autem. V 18 hodin mi přišla zpráva na Whatsup, že má menší zpoždění, ale za půl hodiny tam bude. Přijela krásným autem BMW i8 coupé, můj Superb vedle jejího auta vypadal směšně. Vystoupila luxusní ženská a usmála se, vzájemně jsme se políbili na tvář. Asi za čtvrt hodiny jsme byli ubytováni v krásném pokoji, součástí pobytu byl i wellness a vstup do sauny. Oba dva jsme se svlékli, hodili na sebe bílý župan a že si dáme relax s vonnou masáží.
V hotelovém wellness se nás ujaly dvě thajky a společně nás namasírovaly, následně jsme se přesunuli do perličkového bazénu.

Michaela mě chytla za ruku, a prý ať se přesuneme do hotelového apartmá. Sotva jak jsme zavřeli dveře, povalila mě na postel a osedlala si mě jako hřebečka. Nečekal jsem že bude pouštět nekonečné šťávy a tuny mokrých orgasmů. Její kundička mě zaplavila, netrvalo dlouho a celou dávku jsem vystříkal do její krásně vyholené lasturky.

Ty dva další dny jsme celé spolu prosexovali. Michaela byla dokonalá žena, od té doby si spolu píšeme a jednou týdně jezdím za Míšou do Polska.

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com