wine-2891894_640

Dokonalá žena ví, že vínem Old Porter své hosty rozhodně nezklame

Hledáte víno pro výjimečnou příležitost a ráda byste vsadila na osvědčenou kvalitu? Doporučujeme doplnit slavnostní stůl o španělské víno Old Porter.

Víno Old Porter a jeho původ

Toto víno špičkové kvality můžete zakoupit ve specializovaných prodejnách i v oblíbených hypermarketech. Najdete jej také v nabídkovém katalogu společnosti BMC Brno, která je jeho předním dovozcem. Víno Old Porter pochází z vinařské oblasti Montilla – Moriles. Tato vinařská oblast proslula sladkými víny. Víno je vyráběno z odrůdy Pedro Ximénez. Vinařství bylo založeno již v roce 1905 a dodnes těží z jedinečných podmínek klimatu v Andalusii, které jsou jako stvořené pro pěstování hroznů. V portfoliu www.oldporter.cz najdete hned několik druhů vína Old Porter z vinařského sklepa Bodegas Pérez Barquero.

Nabídněte hostům růžové víno Old Porter

Oblíbené je především růžové víno Old Porter se třinácti procenty alkoholu. U vína Vás již na první pohled zaujme růžová zářivá barva s jasnými odlesky. Růžové víno Old Porter si Vás získá také svou okouzlující vůní nezralých malin a brusinek. Nepřehlédnutelné je také komplexní aroma sušeného ovoce s jemnou kyselinkou a delikátní sladkostí. Víno se doporučuje pít jako aperitiv nebo digestiv. To znamená, že jej můžete hostům nabídkou čtvrt hodinku před zahájením pojídání připraveného slavnostního menu. Aperitiv zpříjemní čekání na pokrm a probudí větší chuť k jídlu. Digestiv má naopak za cíl podpořit trávení, a proto se podává po jídle. Popíjet jej však můžete jen tak s kostkami ledu. Růžové víno Old Porter je vyráběno speciální a ojedinělou technologií Rose. Vyzkoušet samozřejmě můžete také víno Old Porter Rich Sweet Wine červené a bílé.

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com