Na co si Češi nejčastěji půjčují

Dokonalá žena ví, kde letos prožít dovolenou

Nemáte doposud žádné plány na letní dovolenou a rádi byste pár dní strávili mimo domov? Nechejte se zlákat prodlouženým víkendemve tři hvězdičkovém wellness centru Kolštejn a prožijte léto splněných snů.

Kam na prodloužený víkend v Jeseníkách?

Hotelový komplex se nachází v samotném srdci romantických Jeseníků a najdete jej v horské obci Branná. Okolí této malebné obce vybízí k návštěvě mnohých historických i technických pamětihodností. Kdo navštíví tuto oblast Jeseníků, neměl by si nechat ujít příležitost k návštěvě zříceniny hradu a zámku Kolštejn, zajímavou budovu fojtství pocházející z roku 1570, pro niž je charakteristická fasáda zdobená sgrafity. Nezapomeňte nahlédnout také do původního evangelického kostela sv. Michala. Již při vstupu do hotelu na Vás dýchne pohodová atmosféra, kterou budete chtít zažít během každé dovolené. Pobyt si užijí především ti, kteří velmi rádi tráví svůj volný čas v přírodě. V tomto duchu je totiž celý hotel zařízen. Inspiraci k tomu provozovatelé hledali u keltských předků. Právě Keltové ctili propojení člověka s přírodou. Během pobytu budete mít možnost relaxovat během saunových rituálů.

Splňte si sen a navštivte letos v létě atraktivní zahraniční destinace

Během Vaší letní dovolené se nemusíte pouze omezovat na pobyty v České republice. Díky Firmě na zážitky můžete prožít také eurovíkendy snů v zahraničí. Splnit si tak můžete letos v létě Váš dávný sen o návštěvě Paříže, Říma nebo třeba Barcelony. Nemusíte přitom utratit veškeré Vaše naspořené úspory. Díky levným eurovíkendům, které najdete na www.firmanazazitky.cz/levne-eurovikendy/, navštívíte turisticky atraktivní destinace a přitom nebudete muset zůstat po zbytek měsíce o chlebu a vodě.

About Sarivita Sarivita