olive-oil-968657_640

Dokonalá žena ví, kde koupit kvalitní potraviny

Milujete zeleninové saláty, avšak při poslední přípravě tohoto pokrmu jste zjistili, že Vám dochází oblíbený olivový olej? Vaše zásoby můžete doplit nákupem v e-shopu společnosti BMC Brno.

Proč je dobré používat olivové oleje?

Olivové oleje tvoří ve středomořské kuchyni základ zdravé stravy a díky pestré nabídce specializovaných prodejen s potravinami je lze sehnat také v České republice. Olivový olej se používá nejen pro přípravu zeleninových salátů, ale také na pokapání ovčích sýrů či masových pokrmů. Je právě považován za jednu z nejzdravějších surovin na světě, neboť obsahuje velké množství mono-nenasycených mastných kyselin a vitamínu E. Pro své blahodárné účinky se používá nejen v gastronomii, ale také v léčitelství, farmacii a kosmetickém průmyslu. Olivové oleje se na základě způsobu zpracování dělí na panenské, rafinované a směsi těchto dvou skupin. V nabídkovém katalogu společnosti BMC Brno najdete aktuálně, jak panenské olivové oleje, tak oleje vyrobené z pokrutin.

Víno Old Porter k přípitku i jako dárek pro cennou návštěvu

Teplý jarní večer si můžete zpestřit popíjením španělského alkoholického nápoje Old Porter. Obvykle se tento nápoj podává jako aperitiv před konzumací slavnostního obědu či večeře. Lze jej hostům podává také jako digestiv. Pro víno je charakteristická nasládlá chuť a je možné jej popíjet jen tak. Koupit jej můžete zde katalog.bmcbrno.cz/old-porter-13.html. Již při prvním ochutnání Vás zaujme svou sladkou, jemnou a plnou chutí s komplexní vůní rozinek, tónů dřeva a jemného kouře. Tento třinácti procentní alkoholový nápoj se může pochlubit také zářivě průhlednou barvou s odstíny mahagonu a jodu. Španělské víno Old Porter může darovat také jako dárek někomu, na kom Vám skutečně záleží.

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com