dokonala-zena.cz_agslunecnice_cz_01

Dokonalá žena ví, kde koupit dárek pro své děti

Blíží se narozeniny Vašich dětí a nevíte si rady s výběrem dárku? Dětský pokoj Vašich dětí vypadá jako hračkárna a těžko najít něco, co by skutečně udělalo radost a nezůstalo po pár dnech ležet pouze v rohu skříně. Buďte letos originální a darujte Vašim ratolestem dárek v podobě vstupenky do Aquapalace Praha. Díky aquapalace sleva můžete tento aquapark navštívit vcelku levně.

Kam za vodními radovánky?

Díky Firmě na zážitky mohou Vaše děti prožít svůj narozeninový den naprosto originálně. Rodinný vstup do Aquaparku Praha se stane skvělým tipem nejen na dárek k narozeninám, ale také dobrým nápadem na rodinný výlet. Dvojnásob to platí především pro ty děti, které rády dovádí v bazénu. Vodní svět v Aquapalace Praha nabízí nekonečné množství zábavy, spoustu dobrodružství i adrenalin v krvi. Těšit se můžete také na relaxaci. V Aquapalace Praha se nebudete nudit v žádném ročním období, ať je zima, až venku praští, nebo vedro, vždy si to tu naprosto dokonale užijete. Sami se o tom můžete přesvědčit na nejdelším tobogánu v České republice či na divoké řece dlouhé 450 m. Rozhodně si nenechejte ujít ani laserovou show. Strmé skluzavky vženou do krve adrenalin velkým i malým milovníkům vody. Vstupenku můžete uplatnit také při vstupu do Saunového světa nebo wellness.

Jaký vybrat dárek pro starší děti?

Nezapomenutelné zážitky si Vaše dospívající děti odnesou také z mnoha dalších zážitků nabízených společností Allegria. Vybírat můžete zde www.firmanazazitky.cz. Zážitkový let Českým rájem se může stát jejich prvním letem a přitom se mohou pokochat krásami České republiky. Dívky, které rády tančí, budou jistě nadšeny ze dne s tanečníkem. Profesionální tanečník je provede během tří vyučovacích hodin postupně čtyřmi latinskoamerickými tanci. Naučit se tak mohou snadno oblíbenou chachu, sambu, rumbu nebo jive. Jako třešnička na dortu se může jevit společný oběd.

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com