pretty-woman-1509959_640

Dokonalá žena ví, co je nejlepší pro její zdraví

Chystáte se na začátku září na dovolenou k moři a ráda byste ještě před odjezdem dostala svou postavu do dobré kondice? Kromě pravidelného cvičení Vám může pomoci očista organismu.

Jak se může projevit špatně zvolená životospráva?

Detoxikace či očista organismu již dávno není brána jako módní výstřelek, spíše naopak je považována za nezbytnou nutnost při správném fungování lidského organismu. Mnohaleté zkušenosti v této oblasti nabízí Centrum trvalého zdraví Cordeus. Lidské tělo je dennodenně vystaveno nejrůznějším stresům i civilizačním faktorům. Často se stává, že ve spěchu zapomeneme na snídani nebo do sebe během polední pauzy nahážeme nezdravé jídlo a vyvážená pestrá strava ustupuje do pozadí. O sportu ani nemluvě. Místo chůze čím dál tím častěji využíváme dopravní prostředky. Důsledkem jsou nejen zažívací potíže, nýbrž také deprese, nesoustředěnost, opakovaná nachlazení či ekzémy.

Jak nastartovat tělo ke správnému fungování?

Pokud jste se v tomto výčtu některých bodů našla, je pravděpodobně na řadě zamyslet se sama nad sebou. Očista organismu Vám pomůže nastartovat se na správnou vlnu. Vzhledem k tomu, že si Centrum trvalého zdraví Cordeus velmi dobře uvědomuje, že individuální přístup je v tomto případě ideálním řešením, připravilo pro své klienty program Metabolic balance. Veškeré důležité informace si o tomto programu můžete přečíst zde www.cordeus.cz/sluzby/zdrava-vyziva-metabolic-balance/. Očistu organismu můžete účinně spojit také s pravidelnou ájurvédskou masáží. Centrum trvalého zdraví k tomuto účelu aplikuje osvědčené pročišťovací postupy klasické i přírodní medicíny. Přivede Vás k tomu, jak změnit stereotypy ve stravovacích návycích i mít rád pohyb a sportovní aktivity.

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com