car-wash-1408492_640

Dokonalá podnikatelka ví, kde pořídit kvalitní automyčku

Rozhodli jste se zainventovat našetřené finance do rozšíření služeb ve Vašem pneuservise? Rozhodně neváhejte vložit peníze do kvalitních automyček od společnosti BKF CarWash.

Se samoobslužnou automyčkou k úspěchu

Tyto bezkontaktní samoobslužné automyčky disponují šesti mycími programy, které se postarají o důkladnou očistu osobních vozidel. Automyčky byly vyvinuty tak, aby odpovídaly potřebám mytí v menších až středně velkých obcích. Jsou použity nejčastěji jako doplňkové služby nejen zmíněných pneuservisů, ale také benzinových stanic, stanic technické kontroly a nejrůznějších venkovských a maloměstských provozoven. Samoobslužné bezkontaktní automyčky si zamilujete nejen Vy jako provozovatelé, ale také Vaši klienti. Samoobslužné bezkontaktní automyčky se obejdou lehce bez stálého zaměstnance. Řidič totiž zvládne umytí auta sám bez dozoru majitele zařízení. Ten se naopak může dále věnovat svému podnikání. Samoobslužné bezkontaktní automyčky je možné doplnit o široký výběr doplňků.

Portálová myčka od BKF CarWash

V portfoliu společnosti bkfcarwash.cz najdete hned několik typů samoobslužných automyček, které umožňují zvolit si podle svých potřeb skutečně takovou automyčku, která bude splňovat veškeré Vaše potřeby. Portálová automyčka BKF je zástupcem inovačních automyček, které zaručují fungující podnikání. Tato portálová automyčka bude skvělou volbou především pro ty, kteří plně nedůvěřují samoobslužnému systému a raději hledají jiné cesty, jak zbavit své auto nepotřebných nánosů špíny. Existují totiž řidiči, kteří čas od času sáhnout také po komplexním vyčištění, a právě k tomuto účelu poslouží portálová automyčka BKF. Skvěle se však současně doplňuje se snadno ovladatelnými bezkontaktními myčkami. S touto myčkou uspokojíte i náročnější klienty. Konstrukce portálové myčky je díky použití galvanického pozinkování chráněna před korozí. Všechny pohony automyčky jsou chráněny řízenými střídači. Tato technologie zaručuje delší životnost dílů i větší úsporu elektrické energie.

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com