clavin

Clavin pro intenzivnější sexuální život

Clavin pro intenzivnější sexuální život

Clavin – Přípravky na podporu erekce patří k vyhledávaným produktům, protože muži si nenechají uniknout šanci mít kvalitnější a intenzivnější sexuální život se svými partnerkami. Clavin se dá sehnat v různých variantách. Všechny druhy se navíc staly velmi populárními a vyhledávanými již před několika lety díky svým pozitivním účinkům.

Rychlejší erekce

Současné přípravky na podporu erekce jsou silné a komplexní. Od používání Clavinu můžete očekávat kvalitnější erekci a zvýšení výkonu. Muži dosáhnou nejen lepší erekce, ale bude trvat déle. Nastoupení erekce je velice rychlé. Užívání se doporučuje v případech, kdy chcete dosáhnout rychlejší erekci, pokud nejste spokojeni s kvalitou vaší erekce nebo dochází k občasným výpadkům při erekci. Užívání je spojeno se intenzivnějším sexuálním prožitkem. Můžete užívat také ke zvýšení sexuálního libida. Přípravek se dá používat v každém dospěláckém věku. Pro rychlý nástup účinku je nutná sexuální stimulace. Užívání je bezpečné a nebyly zaznamenány žádné nežádoucí účinky.

Vybrané účinné látky v Clavinu

Clavin obsahuje několik účinných látek. Jedná se například o galenicky upravenou směs extra zvolených látek Stimulin®. Konkrétně jde o tribulus, L-arginin, L-citrulin, crocus s velice příznivým účinkem pro prokrvení penisu. Díky nim se zaručuje rychlý nástup účinku, zvýšení libida a intenzivnějšímu intimnímu zážitku.

Navíc můžete využít slevu na nákup některého z vybraných produktů.

Sleva 100 Kč při nákupu nad 750 Kč

Obsažený tribulus terrestris zvyšuje sexuální touhu. Dále je obsažen šafrán určený také k vylepšení erekce a ke stimulaci libida. Zde obsažený zinek navíc pomáhá normální plodnosti a reprodukci. Zároveň se podílí na ovlivnění normální funkce imunitního systému. Díky zinku jsou také ochráněny buňky před oxidativním stresem. K základním složkám přípravku patří též selen přispívající k normální spermatogenezi a k funkci imunitního systému.

Hodnocení
Jméno
Klára
Datum
Komentář
Asi nejlepší...
Hodnocení
5

About shaylen shaylen