book-reading-girl-982623_640

Chcete se v osobním životě posunout o něco dál? Víme, jak na to

Procházíte právě náročným životním obdobím a potřebujete poradit s jeho zdoláním? Nebo se naopak snažíte podobným eskapádám předejít? V obojím vám může pomoci osobní rozvoj, který vezme v potaz skutečně vše – od vaší aktuální nálady až po finanční management.

Bohužel jsou totiž právě peníze tím faktorem, který nás v současnosti ovlivňuje nejvíce. Nemůžeme být šťastní, pokud máme dluhy nebo nezvládáme pokrýt základní životní potřeby svoje nebo svých blízkých.

Kristýna Šťastná je opravdu šťastná

Zní to jako klišé, ale není to tak. Někdy je právě jméno tím, co předurčuje nás osud. A o tom ví své i Kristýna Šťastná. Původně homeopatka, vystudovaná na akademii v Praze, dnes odbornice přes osobní koučink.

Život bere takový, jaký je, ale přesto ho neváhá měnit. Jak sama říká – homeopatie ji naučila mnohem víc, než jen pár základních znalostí o bylinkách. Zejména čtení v lidech a jejich osudech je pro její současnou profesi opravdu klíčové.

Homeopatie jako taková totiž nebere v úvahu jen naše „fyzično“, ale také duševní stránku a především životní příběh. Už pouhá změna postoje totiž dokáže mnohé. Kristýna vám jejím prostřednictvím nabídne trvalou cestu k psychickému i fyzickému zdraví a pohodě.

I v zajetí čísel můžete být spokojení.

A jaké kvalifikace má pro již zmíněný finanční management? Fakulta informatiky a managementu Univerzity v Hradci Králové jí dala vše potřebné. Pomůže vám vyznat se ve světě chladných jedniček a nul a ukočírovat své každodenní finanční závazky o něco lépe.

Naučíte se plánovat dopředu a myslet i na zadní kolečka, takže vás otázka peněžního zdraví vaší rodiny už nikdy nebude trápit ve snech. A na co se ještě můžete těšit? Zjistěte to na Kristýniných stránkách Tvujosobnirozvoj.cz a objednejte se na konzultaci třeba hned!

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com