Vysněný pobyt na Mauriciu – Tipů na vyjímečné zážitky na ostrůvku

Vysněný pobyt na Mauriciu

Pláže a koupání v moři

Mauricius je proslulý svými krásnými plážemi a čistým mořem, které jsou ideální pro koupání. Mezi nejlepší pláže patří Trou aux Biches, Blue Bay a Flic en Flac. Pokud se rádi potápíte, navštivte korálový útes při pláži Belle Mare.

Mauritius-plage.info

Objevování přírody a zvířat

Mauricius má pestrou přírodu s množstvím endemických druhů. Navštivte národní park Black River Gorges, kde si můžete prohlédnout endemické druhy rostlin a zvířat. V zábavném parku Casela World of Adventures budete mít možnost vidět lvy a další divoká zvířata.

Mauritiusattractions.com

Kulturní zážitky

Prohlédněte si hlavní město Port Louis a navštivte muzeum L’Aventure du Sucre, které se věnuje historii těžby cukru a jeho zpracování. Uvidíte také historické budovy v koloniálním stylu a můžete ochutnat tradiční mauricijské jídlo.

Aventuredusucre.com

Vodní sporty

Mauricius je skvělým místem pro vodní sporty, jako jsou windsurfing, kitesurfing, jachting a potápění. Navštivte pláž Le Morne, která je ideální pro vodní sporty. Pokud se chcete naučit novému sportu, doporučujeme si najmout lektora.

Kiteglobing.com

Vychutnejte si vysněný pobyt na Mauriciu a objevte krásy tohoto úchvatného ostrova plného přírodních krás a kulturních zážitků.Dovolená Mauricius

Dovolená na Mauriciu v AKCI

Vysněný pobyt na Mauriciu – Tipů na vyjímečné zážitky na ostrůvku

1) Navštivte skryté pláže: Mauricius je známý pro své bílé písečné pláže a tyrkysové vody, ale hojnost turistů může být obtížná pro ty, kteří hledají klid. Navštivte tedy méně známé pláže, jako La Cambuse nebo Flic-en-Flac, kde si můžete užít klid a krásné výhledy.

2) Potápění se: Mauricius nabízí k neuvěření krásný podvodní život. Zkuste se tedy potopit a podívat se na mořské korálové útesy, ryby a mnoho dalších druhů v oblasti Trou aux Biches.

3) Zajímavá jídla: Pokud se chcete ochutnat ty nejlepší mauricijské kuchyně, zkuste národní speciality, jako curry s masem nebo rybou a dalších mnoho pochoutek.

4) Návštěva chráněných území: Navštivte přírodní rezervace, jako Black River Gorges nebo Chamarel, kde si můžete užít krásné výhledy a pozorovat zvířata a ptáky.

5) Krásné procházky: Procházka skrze mauricijskou přírodu není nic krásnějšího. Najděte si oblíbené místo a užívejte si nerušenou krásu přírody a nedotčenou krajinu.

(po česky napsala AI)

Dovolená Mauricius

Dovolená na Mauriciu v AKCI
Vysněný pobyt na Mauriciu – Tipů na vyjímečné zážitky na ostrůvku


Vysněný pobyt na Mauriciu – Tipů na vyjímečné zážitky na ostrůvku

Plavba na katamaránu

Jednou z nejpopulárnějších aktivit na Mauriciu je plavba na katamaránu. Tento typ lodi je ideální pro objevování krásných zátok a mělkých lagun, kde můžete vidět úchvatné korálové útesy a mořské živočichy.

Outbound link: Full day North tour on a catamaran with private Transfer from hotels in Mauritius

Potápění a šnorchlování

Mauricius je domovem mnoha nádherných korálových útesů a pestrobarevných ryb, což ho činí ideálním místem pro potápění a šnorchlování. Nejlepšími lokalitami jsou východní a jižní část ostrova.

Outbound link: Dive Mauritius

Procházka po přírodních stezkách

Mauricius nabízí mnoho přírodních parků a turistických stezek, na kterých lze objevovat krásy ostrova jako jsou horské řeky, vodopády, tropické lesy či sopečné jezera. Najdete zde i řadu zvířat, včetně ptáků jako je Mauriciuská pěnovka a různých druhů opic.

Outbound link: Lonely Planet Mauritius


Dovolená na Mauriciu v AKCI

Předchozí článekZměňte svou koncepci o arabském světě na dovolené v Tunisku
Další článekNejkrásnější pláže v Řecku
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno