Tunisko – ideální destinace pro milovníky golfu


Tunisko – ideální destinace pro milovníky golfu

Tunisko je země, která se stala velmi oblíbenou turistickou destinací pro milovníky golfu. Toto severoafrické země je známé pro své krásné pláže, teplé slunce a bohatou historii. Golfisté sem můžou přijet a užít si hru na nádherných hřištích, kterých je zde mnoho.

Několik dobrých míst k hraní golfu v Tunisku:

  • Yasmine Golf Course – toto hřiště se nachází v hammametském rezortu Yasmine a nabízí krásný výhled na Středozemní moře.
  • El Kantaoui Golf Course – toto hřiště se nachází v letovisku Port El Kantaoui a je velmi oblíbené mezi golfisty.
  • The Residence Golf Course – tento golfový resort se nachází blízko města Tunis a nabízí nádherný výhled na záliv Tunis.

V Tunisku můžete také najít mnoho dalších atrakcí, které stojí za návštěvu, jako jsou starověké památky, tradiční trhy, národní parky a mnoho dalšího.

Pokud jste z USA a máte zájem o hraní golfu v Tunisku, můžete se podívat na následující odkaz pro všechny informace o této tématice: https://www.tunisusa.com/golfing-in-tunisiaDovolená v Tunisu

Dovolená v Tunisu v AKCI

Tunisko – ideální destinace pro milovníky golfu

Co dělá Tunisko ideální destinací pro milovníky golfu?

Tunisko nabízí jedny z nejlepších golfových hřišť v Africe a na celém světě. Mezi nejoblíbenější patří hřiště v oblasti Hammamet, Monastir a Sousse. Golfová turistika je v Tunisku velmi rozvinutá a zahrnuje širokou škálu zařízení a služeb pro všechny úrovně hráčů.

Kolik golfových hřišť najdete v Tunisku?

V Tunisku najdete více než třicet golfových hřišť o různých náročnostech a délkách. Mnoho z nich je situováno v nádherných krajinách poblíž moře nebo jiných přírodních krás. Zde můžete hrát golfovou sezónu po většinu roku, protože podnebí je příznivé a září slunce.

Hledáte luxusní golfovou dovolenou?

Tunisko nabízí mnoho luxusních hotelů s pohodlným ubytováním a vybavením pro golfisty. V těchto hotelích získáte také vynikající stravu a můžete si užít mnoho dalších aktivit kromě golfu. Mnoho z těchto hotelů se nachází přímo u golfových hřišť.

Jsou golfová hřiště v Tunisku vhodná pro začátečníky?

Ano, v Tunisku najdete i golfová hřiště pro začínající hráče. Tyto hřiště jsou obvykle menší a méně náročné než hřiště určená pro profesionály. V mnoha golfových resortech jsou také k dispozici sety pro počátečníky a profesionální trenéři, kteří vám rádi pomohou zdokonalit vaše zručnosti.

Je v Tunisku třeba dodržovat nějaké zvláštní pravidla při hraní golfu?

Ano, jako v každé zemi i v Tunisku platí určitá pravidla a etiketa. Například je v oblastech s mnoha turisty obvykle nutné nosit golfové oblečení na hřišti a respektovat zákazy a omezení. Více informací o místních pravidlech a etiketě najdete na golfových hřištích nebo v turistických informačních centrech.

Dovolená v Tunisu

Dovolená v Tunisu v AKCI

Dovolená v Tunisku | Novinky a Tipy | Dovolená Express

Dovolená v Tunisku – Tajemství mnohdy přehlížené destinace

Tunisko je země, kde se mísí historie a krásné přírodní scenérie. Je to místo, kam se vydají lidé, kteří hledají odpočinek, ale zároveň netouží jen ležet na pláži. A proč nezavítat právě sem na dovolenou?

Tunisko láká na:

  • pohádková města a historii
  • národní parky a přírodní památky
  • krásné pláže a moře
  • tradiční kuchyni a oblíbené speciality, jako jsou košíčky s tuňákem nebo olivový olej

Dovolená v Tunisku – Tip na ubytování

Jedním z tipů na ubytování v Tunisku je hotelový komplex Hammamet v oblasti Hammamet, ležící u pobřeží Středozemního moře. Nabízí bohaté služby, vnitřní i venkovní bazény a širokou nabídku atrakcí.

Dovolená v Tunisku – Co nezmeškat?

Pokud se vydáte na dovolenou do Tuniska, nezapomeňte navštívit:

  1. město Sidi Bou Said se svými bílými domky s modrými dveřmi a malebnou atmosférou
  2. amfiteátr El Jem, podobný jako ten v Římě, ale menší
  3. oázu Tozeur, která je součástí unikátní pouštní krajiny

© Dovolená Express 2021


Dovolená v Tunisu v AKCI

Kategorie – Dovolená a cestování

Předchozí článekGolf na Mauriciu – Unikátní zážitek pro milovníky sportu☀️
Další článekKrásy ostrova Zakynthos – ideální destinace pro dovolenou🏖️
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno