Tipy na romantickou dovolenou v Bulharsku pro páry

Tipy na romantickou dovolenou v Bulharsku pro páry

1. Sunny Beach

Plážový resort Sunny Beach je ideálním místem pro příjemnou dovolenou u moře. Naleznete tu krásné pláže, luxusní hotely, restaurace a bary. Pro romantiku si můžete pronajmout soukromou vilu nebo apartmán s výhledem na moře.

Více informací o Sunny Beach na TripAdvisoru

2. Nesebar

Tento malebný historický městečko leží na pobřeží Černého moře a nabízí spoustu příležitostí pro romantické procházky. Pro najítí toho správného místa si můžete vyzkoušet například výlet lodí, aby se vám naskytl překrásný výhled na záliv. V centru města si můžete prohlédnout mnoho historických památek a vychutnat si skvělou bulharskou kuchyni.

Více informací o Nesebaru na TripAdvisoru

3. Plovdiv

Toto druhé největší město v Bulharsku je ideální pro páry, kteří chtějí zažít několik romantických nocí. Naleznete tu spoustu nádherných kaváren, které jsou ideální pro posedění s vaším partnerem. Podívejte se na místní trhy, navštivte památky, jako například Římský amfiteátr a Ulička umělců

Více informací o Plovdiv na TripAdvisoruDovolená Bulharsko

Tipy na romantickou dovolenou v Bulharsku pro páry

Balchik

Balchik je malé přístavní městečko na pobřeží Černého moře s romantickou atmosférou. Užijte si procházky po malebné pláži v přístavu nebo navštivte botanickou zahradu založenou bulharskou královnou. Doporučujeme si pronajmout loď a vydat se na výlet na vodu.

Nesebar

Nesebar je historické město s krásnou architekturou a překrásným výhledem na Černé moře. Objevujte úzké uličky a prohlížeče starobylé ruiny. Večery jsou zde romantické díky klidné atmosféře a příjemném přístupu místních lidí.

Sozopol

Sozopol pravděpodobně nabízí nejkrásnější západy slunce na bulharském pobřeží. Městečko s bohatou historií a kulturním dědictvím naplní vaší dovolenou zajímavými zážitky. Užijte si krásné procházky po plážích a nechte se hýčkat tradiční bulharskou kuchyní.

Dovolená v Bulharsku

Dovolená v Bulharsku v AKCI

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko – nádherná destinace pro relaxaci a zábavu

Bulharsko je země, kterou milují turisté z celého světa. Nachází se v jižní Evropě a nabízí překrásné pláže, středomořské klima a bohatou historii. Pokud hledáte dovolenou s mnoha aktivitami nebo jen relaxaci, Bulharsko je skvělou volbou pro každého.

Pláže a koupání v teplých mořích

Bulharsko je známé svými krásnými plážemi, které se táhnou na délku 354 km. Například Slunečné pobřeží, které je jedním z nejnavštěvovanějších letovisek, nabízí 8 km dlouhou pláž s jemným pískem. Pláže jsou dobře udržované a nabízejí mnoho aktivit, jako je windsurfing, potápění a vodní lyžování. Moře je zde příjemně teplé, což ocení jak děti, tak i dospělí.

Cestování a poznávání kultury

Kromě možnosti koupání, nabízí Bulharsko také mnoho možností pro poznávání kultury. Například můžete navštívit historická místa, jako jsou starobylé kláštery nebo slavné památky, jako je amfiteátr v Plovdivu. Turisté mohou také využít možnosti prozkoumat národní parky a vesnice se starobylou architekturou.

Bulharská kuchyně a místní speciality

Jídlo v Bulharsku je lahodné a řada místních specialit vás zcela určitě nadchne. Pokud hledáte zdravé jídlo, potom jsou místní saláty, jako jsou Shopska salát nebo Olivie nezbytností. Můžete však také ochutnat tradiční bulharské jídlo, jako je Banica či Kyufte.

Závěr

Bulharsko je jedním z nejkrásnějších míst pro dovolenou. Nabízí mnoho možností pro relaxaci, sportovní aktivity a poznávání kultury. Pokud se rozhodnete navštívit Bulharsko, určitě nebudete litovat. Můžete si půjčit auto a prozkoumat vše, co tato země nabízí.

Zdroj: Wikipedia


Dovolená Bulharsko

Dovolená v Bulharsku v AKCI

Kategorie – Dovolená a cestování

Předchozí článekTip na dovolenou v Tunisku – Medenine🌞
Další článekJaké jsou možnosti dopravy po ostrovech Kapverd
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno