Tipy na dovolenou na Mauriciu s dětmi

Pokud plánujete dovolenou na Mauriciu s dětmi, nejspíš hledáte klidné pláže s jemným pískem a mělkým mořem. Ale Mauritius nabízí mnohem víc než jen odpočinek na pláži. Níže najdete několik tipů na aktivity, které si užijí i vaše děti.

Navštivte kempské želvy

Na Mauritiusu žije několik druhů želv, z nichž největší jsou kempské želvy. V některých parcích můžete navštívit speciální rezervace, kde se můžete projít mezi želvami a dokonce jim dát krmivo.

Prozkoumejte vodopády

Mauricius má několik vodopádů, které určitě stojí za návštěvu. Pokud vaše děti rády lezou po kamenech a zkoumají, určitě jim udělá radost návštěva těchto přírodních krás.

Zkusíte vodní sporty

Na Mauritiusu si můžete vyzkoušet mnoho vodních sportů, jako je surfování, kajak, windsurfing nebo jachting. Pokud vaše děti milují adrenalin a sportování, určitě si přijdou na své.

Pro více informací o Mauriciu navštivte www.visitmauritius.com.

Dovolená Mauricius

Dovolená na Mauriciu v AKCI

Dovolená Mauricius

Dovolená na Mauriciu v AKCI

Dovolená na Mauriciu v AKCI

Kategorie – Dovolená a cestování

Předchozí článek10 přírodních způsobů pro získání delších řas❤️
Další článekJak si užít plně atmosféru Ramadanu na dovolené v Tunisku🌞
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno