Kde najít nejlepší pláže na Kapverdách
Kde najít nejlepší pláže na Kapverdách

Kapverdy ležící ve Střední Atlantské oblasti jsou ideálním místem pro dovolenou. Pobřeží je plné krásných pláží, které Vám nabízí možnost vychutnat si slunce, moře, písek i vodní sporty. Nejlepší pláže na Kapverdách jsou Boa Vista, Santa Maria a Sao Vicente. Boa Vista nabízí úžasné zážitky z mořských aktivit, jako jsou potápění, windsurfing, jízda na kajaku a další. Santa Maria je písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, která je skvělou volbou pro rodiny s malými dětmi. Sao Vicente je oblíbeným místem pro surfování a nabízí nádherný výhled na okolní přírodu.

Kapverdy jsou ideální destinací pro dovolenou. Na jejich pobřeží se nachází mnoho krásných pláží, které Vám umožňují vychutnat si sluníčko, moře, písek a vodní sporty. Nejlepší pláže na Kapverdách jsou Boa Vista, Santa Maria a Sao Vicente. Boa Vista je ideální pro vodní aktivity jako potápění, windsurfing nebo jízda na kajaku. Na Santa Marii s pozvolným vstupem do moře je dokonalá volba pro rodiny s malými dětmi. Sao Vicente je oblíbené místo pro surfování s nádherným výhledem na okolní přírodu.

TIP: Dovolená za nejlepší cenu – ZDE

Nejkrásnější pláže na Kapverdských ostrovech

Kapverdské ostrovy jsou ostrovní stát v Atlantském oceánu a nabízí úžasnou kombinaci tropického počasí, nádherných pláží a nekonečného slunce. Nejkrásnější pláže se nachází na těchto ostrovech: Kapverdské ostrovy. Mezi ty nejkrásnější patří Santa Maria na ostrově Sal, Praia de Chaves na ostrově Boa Vista, Praia de Santa Monica na ostrově Santiago, Praia de Tarrafal na ostrově Sao Nicolau a Praia da Palmeira na ostrově Fogo. Všechny tyto pláže jsou známé pro svůj bílý písek, nádherné modré moře a nespočetné aktivity, které si můžete užít.

Kde najít nejlepší pláže na Kapverdách

Skryté pláže a zátoky – Kapverdské ostrovy

Kapverdské ostrovy jsou ideálním místem pro dovolenou v tropickém ráji. Tyto ostrovy mají spoustu skrytých pláží a zátok, které jsou krásné a romantické. Mezi nejoblíbenější skryté pláže patří pláž Praia de Chaves na ostrově Sal, která je obklopena bílým pískem a útesy, a pláž Fontona na ostrově Sao Vicente, která je obklopena vysokými útesy a skalami. Na ostrově Fogo je skrytá zátoka zvaná Calhau, která je obklopena bílým pískem a nádhernými skalami. Na ostrově Santiago je skrytá zátoka zvaná Ponta Preta, která je obklopena skalami a je domovem mnoha vzácných druhů ryb. Kapverdské ostrovy jsou ideálním místem pro dovolenou, a to i s jejich skrytými plážemi a zátokami.

TIP: Dovolená za nejlepší cenu – ZDE

Kde najít nejlepší pláže na Kapverdách?

Nejlepší pláže na Kapverdách se nacházejí na největším ostrově, Salu. Mezi nejpopulárnější pláže na tomto ostrově patří Santa Maria, Praia de Chaves a Praia de Palmeira. Na ostrově Boa Vista se nachází nejdéle písečné pláže, které jsou ideální pro lehátka ve stínu palem. Na ostrově Santiago se nachází pláž Tarrafal, která je oblíbená pro její křišťálově čistou vodu a korálové útesy. Na ostrově São Vicente se nachází pláže Mindelo, která je obklopena kopci a skalami. Na ostrově Fogo se nachází pláž Chã das Caldeiras, která je vyhledávaná kvůli jejím čistým vodám.

Nejlepší pláže na Kapverdách

  • Pláž Santa Maria na ostrove Sal – perfektní pro surfování, úžasné křišťálově čisté vody a ideální pro pozorování delfínů
  • Ponta Preta na ostrove Maio – oblíbená pro windsurfing a kiteboarding, se světlým pískem a pohádkovou lagunou
  • Cha das Caldeiras na ostrove Fogo – skvostný výhled na vulkán a lávové pláže, nezapomenutelné zážitky z potápění
  • Sao Pedro na ostrove Sao Vicente – ukrytá v zátokách, doporučená pro plavání a koupání s delfíny

Kde najít nejlepší pláže na Kapverdách

• Tento článek je určen pro všechny milovníky pláží, kteří hledají ideální destinaci na dovolenou na Kapverdách.
• Poskytne vám informace o nejlepších plážích na Kapverdách a pomůže vám vybrat perfektní destinaci pro vaší dovolenou.

 

Kategorie: Dovolená

Předchozí článekPřírodní krásy Kanárských ostrovů a jejich ochrana
Další článekLéčba oslabených řas: Co je nutné vědět❤️
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno