Home Cestování a dovolená Oblíbené aktivity pro děti na Mauriciu☀️

Oblíbené aktivity pro děti na Mauriciu☀️

0
Oblíbené aktivity pro děti na Mauriciu☀️

Oblíbené aktivity pro děti na Mauriciu

Oblíbené aktivity pro děti na Mauriciu

Mauricius je rájem pro dospělé, ale ani děti se zde nebudou nudit. Zde je pár nápadů, jak je zabavit během dovolené.

Mořský park

Na Mauriciu najdete několik mořských parků, které nabízejí nejen pozorování různých druhů ryb a korálů, ale také možnost plavání s delfíny nebo želvami.

Kajakování a paddleboarding

Pro děti je půjčení kajaku nebo paddleboardu skvělou volbou. Můžou si užít krásné výhledy na ostrov a také trochu pohybu.

Zoo a botanické zahrady

Mauricius má také několik botanických zahrad a zoo, kde děti mohou vidět zvířata, která nejsou v Evropě tak běžná – jako např. opice, želvy a varany.

Pro více tipů na aktivity pro děti na Mauriciu se podívejte na Family Traveller.Dovolená Mauricius

Dovolená na Mauriciu v AKCI

Oblíbené aktivity pro děti na Mauriciu

Pláže a Vodní sporty

Děti budou nadšené z bílých písečných pláží a malebných zálivů na Mauriciu. Mohou si užít nejen koupání, ale také vodní sporty jako je plachtění, kajak, potápění a surfování.

Návštěva Zoo a Botanických zahrad

Navštivte Mauricijskou zoologickou zahradu nebo botanický sad Pamplemousses, kde děti budou mít možnost vidět mnoho druhů místních živočichů a rostlin.

Skok z vodopádů

Děti budou nadšené z možnosti vyskočit ze skalních útesů do vody na pozadí úchvatných mauricijských vodopádů.

Návštěva historických památek

Mauricius má mnoho historických památek, které jsou zaujímavé i pro děti. Můžete navštívit starou nizozemskou pevnost Fort Frederik Hendrik nebo slavný Le Morne Brabant, který byl opevněn během vleklého období otroctví.

Návštěva parků a rezervací

Mauricius má mnoho krásných parků a rezervací, které jsou domovem pro mnoho druhů zvířat a rostlin. Děti se mohou pobavit při procházkách v parku Black River Gorges nebo navštíví přírodní rezervaci Ile aux Aigrettes.

Dovolená Mauricius

Dovolená na Mauriciu v AKCI

Dovolená Mauricius s dětmi

Dovolená na Mauriciu s dětmi

Proč jet na Mauricius s dětmi?

Plánujete-li rodinnou dovolenou, určitě byste měli zvážit Mauricius. Tento ostrov nádherných pláží, přírodních rezervací a různých atrakcí nese pověst jako dokonalé místo pro relaxaci a odpočinek v neopakovatelné atmosféře. Pokud jej spojíte s vašimi ratolestmi, určitě budete mít nezapomenutelnou zážitkovou dovolenou.

Kam na Mauriciu s dětmi?

Mezi nejpopulárnějšími místy na Mauriciu s dětmi patří zajímavý zábavní park Casela World of Adventures ve Flic-en-Flac nebo návštěva přírodního parku Black River Gorges National Park. Pro milovníky mořských živočichů je zde ideální možnost navštívit Aquarium Mauritius v Port Louis nebo se podívat na žraloky v Shark Pit na ostrově Île aux Aigrettes.

Jaké jsou pláže na Mauriciu pro děti?

Pláže na Mauriciu jsou unikátní a nabízejí vám a vašim dětem mnoho možností pro relaxaci a vodní sporty. Pláže Flic-en-Flac a Mont Choisy jsou ideální pro rodiny s dětmi, kde si mohou užít v klidu plavání v teplé vodě nebo hraní na písku.

Přejete-li si objevovat podmořský svět, půjčte si brýle a šnorchl v místním obchodě a vydejte se na pláž Trou-aux-Biches, kde se můžete potápět v průzračné vodě a pozorovat korály a různé druhy ryb.

Závěr

Dovolená na Mauriciu nabízí nejen poklidnou plážovou atmosféru, ale také mnoho zajímavostí pro rodiny s dětmi. Pokud se rozhodnete pro tento ostrov jako vaši dovolenou, nebudete litovat.

Zdroj: Wikipedie


Dovolená na Mauriciu v AKCI

Kategorie – Dovolená a cestování

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here