To, co začalo jako série knih pro děti, se rozšířilo do gigantické série, která dominuje populární kultuře od vydání Harryho Pottera a Kámen mudrců v roce 1997.

Fanoušci Pottera se nyní mohou plně ponořit do kouzelnického světa s působivými prohlídkami studia, prohlídkami míst, projížďkami vlakem a dokonce i divadelní show – to vše uspokojuje vysokou poptávku po Potterovi, zejména během svátečního období.

Co čekáte na rádoby čarodějů? Popadněte hůlku, naučte se svá kouzla a připravte se na tyto kouzelné zážitky, výlety a památky.

Warner Bros. Studio Tour London – The Making of Harry Potter, London

Prohlídka studia Harryho Pottera

Prohlídka studia Harryho Pottera

Warner Bros. Studio Tour London – The Making of Harry Potter nabízí fanouškům možnost nahlédnout do zákulisí filmů o Harrym Potterovi a zažít, jak vznikala jedna z nejpopulárnějších a nejúspěšnějších filmových sérií všech dob.

Prohlídka studia poskytuje fascinující pohled na práci a řemeslo za filmy a dává návštěvníkům jedinečnou příležitost podívat se na skutečné scény z jejich oblíbených filmů o Potterovi.

Filmová série o Harrym Potterovi učinila z Leavesden Studios svůj domov na více než deset let a naštěstí oddaný produkční štáb zachránil mnoho scén, rekvizit a kostýmů z filmů pro případ, že by byly někdy potřeba.

Tyto pečlivě zachované ikonické filmové artefakty a kulisy jsou nyní vystaveny, aby fanoušci mohli zažít kouzlo filmů a dozvědět se více o tom, jak byly filmy natočeny.

Dnes můžete navštívit zvukové kulisy a zázemí plné originálních filmových kulis, vstoupit do Velkého sálu, procházet kostýmy a rekvizity z filmů a být svědky animatronických stvoření a šikovných speciálních efektů.

Rezervujte si prohlídku studia Warner Bros. Londýn – The Making of Harry Potter, London

Projeďte se Bradavickým expresem – Skotsko

Bradavický expres

Bradavický expres

Všichni na palubě Bradavického expresu pro nejkouzelnější jízdu vlakem ve Skotsku na zážitku Jacobite Steam Train.

Cestujte přes Glenfinnanův viadukt – který se proslavil tím, že přes něj ve filmech jezdil vlak Bradavického expresu, který dopravoval studenty do Bradavic.

Přijďte ve svých nejlepších šatech z Harryho Pottera a vychutnejte si okouzlující scenérii Skotska, když budete cestovat do Vysočiny na této celodenní prohlídce s průvodcem z Inverness.

Na tomto výletu vlakem se vydáte kolem jezera Loch Ness a na osvěžující západní pobřeží Skotska, abyste byli svědky pláží, starověkých ruin a skrytého vodopádu z pohodlí svého sedadla. Nezapomeňte si dávat pozor na ty otravné mozkomory, když budete jezdit po Potterových kolejích.

Kniha Bradavický expres

Harry Potter a prokleté dítě, Londýn

Harry Potter a prokleté dítě

Harry Potter a prokleté dítě

Podívejte se na Harryho Pottera jako nikdy předtím v nejoceňovanější nové hře v historii a „jedné z nejvýraznějších popkulturních událostí desetiletí“ (Forbes).

Na základě originálního nového příběhu JK Rowlingové, Jacka Thorna a Johna Tiffanyho, Harry Potter a prokleté dítě je dvoudílná hra, která se v současnosti hraje v londýnském West Endu.

Je to osmý příběh v Harry Potter série a odehrává se „o devatenáct let později“ poté, co jsme opustili Harryho a jeho přátele z Bradavic. Ve velkolepé show se rázný syn Harryho Pottera Albus spřátelí se synem svého největšího rivala Draca Malfoye.

To pro ně všechny zažehne novou kouzelnickou cestu – se schopností navždy změnit minulost a budoucnost.

Připravte se na závod časem, kouzly a epickou bitvou, to vše oživené divoce působivou divadelní magií, která si získala obrovskou chválu od fanoušků i kritiků.

Kniha Harry Potter a prokleté dítě

Prohlídka míst Harryho Pottera, York

Severské město York má také silné spojení s nejslavnějším světovým čarodějem díky několika scénám z ikonického seriálu natočených v místech po celém městě a širší oblasti okresu.

The Shambles je jedním z nejznámějších míst v Yorku, které inspirovalo autorku Harryho Pottera JK Rowlingovou při vytváření světa Harryho Pottera. Tato středověká nákupní ulice

sloužil jako literární inspirace pro Příčnou uličku – dlážděnou kouzelnickou uličku, kde se daly koupit kouzelnické potřeby.

Do tohoto kouzelného města můžete nahlédnout při návštěvě míst významných pro JK Rowlingovou a prohlédnout si místa natáčení Harryho Pottera na procházka s průvodcemideální pro fanoušky knih a filmů.

Můžete si také udělat vlastní prohlídku filmových míst v okolí Yorkshire nebo si zarezervovat komentovanou prohlídku s odborníkem na Harryho Pottera, který vám může ukázat zábavná filmová fakta a říct vám, jaké slavné scény se v těchto místech natáčely.

Zarezervujte si prohlídku lokací Harryho Pottera v Yorku

Prohlídka Harryho Pottera, Edinburgh

V Edinburghu je několik míst Harryho Pottera, kde JK Rowlingová údajně našla inspiraci pro nejprodávanější knihy, které se staly globální franšízou a filmovou sérií.

Rowlingová slavně napsala oblíbené knihy v kavárnách v Edinburghu a říká se, že ve městě je několik míst, která inspirovala její postavy a příběhy.

Město má dlouhou historii čarodějnictví a obvinění z čarodějnictví a čarodějnictví bylo ve Skotsku v 16. století běžné. Je tragické, že mnoho těch, kteří byli obviněni z čarodějnictví, bylo popraveno a existuje dokonce i památník „Witches' Well“ obviněným čarodějnicím, upáleným na hranici v Edinburghu.

Kromě prohlídek historie se můžete také vydat na procházku historickým městem Harryho Pottera s průvodcem a dozvědět se více o tom, co inspirovalo knihy Harryho Pottera a kde Rowlingová preferovala psaní.

Rezervovat: Prohlídka Harryho Pottera, Edinburgh

Nástupiště 9 3/4 Obchod, Londýn

Platforma 9 3:4 Kings Cross

Platforma 9 3:4 Kings Cross

Získejte všechny své dárky s tematikou Pottera a merch z Bradavic v obchodě se suvenýry s tematikou Harryho Pottera. Má skvělou polohu na proslulém nástupišti vlakového nádraží King's Cross – známém tím, že ve filmech a knihách odjíždí slavný vlak Bradavický expres do Bradavic.

Tato kouzelnická pokladnice byla vůbec prvním obchodem s Harrym Potterem, který se otevřel kdekoli na světě mimo tématické atrakce pro návštěvníky, a je nabitý exkluzivními vzory, jedinečným přizpůsobením a jedinečnými oblíbenými fanoušky.

Venku najdete slavnou fotografickou příležitost, kde si můžete nechat vyfotit svůj vlastní 3/4 snímek Platformy 9 profesionální fotografy, které lze následně zakoupit v obchodě. Nezapomeňte nosit svůj domácí šátek!

Nástupiště 9 3/4 Obchod, Londýn

Zůstaňte v Wizarding Chambers v Londýně

I když není oficiálně spojen se sérií Harryho Pottera, Georgian House Hotel uvedený na II. stupni nabízí kouzelný únik v Pimlico. Viktoriánské dědictví se setkává s kouzelnickým zázrakem s Pokoj čarodějnické komnatypohlcující kurzy lektvarů a kouzelné odpolední čaje pro celou rodinu.

Můžete si zarezervovat pobyt v jejich speciální komnatě čarodějů v nižším přízemí a projít průchodem lemovaným portréty, který je zalitý světlem svíček, což dodává definitivní „bradavickou atmosféru“. Nezapomeňte své domovské heslo!

Pokoj obsahuje několik umělých zámeckých detailů včetně kamenných zdí, oken z barevného skla a čtyř postelí s nebesy pro pohodlný pobyt. Další promyšlené funkce, jako jsou kamna na dřevo a kotle v krbech, dotvářejí magický pocit.

Jejich Čarodějnický odpolední čaj je skutečnou lahůdkou pro mudly i kouzelnické rodiny. Čaj se koná každý víkend a nabízí chutný výběr slaných pochoutek, sladkých i slaných koláčků a chutné trio nových dezertů.

Rezervujte si Georgian House Hotel

Harry Potter London Locations Tour

Mnohé z magických momentů z filmů o Harrym Potterovi se natáčely na místech v Londýně, z nichž některé možná znáte a jiné ne tolik.

Leadenhall Market, Kings Cross Station, londýnská zoo, Lambeth Bridge a Borough Market, to vše sloužilo jako místa ve scénách ve filmech o Harrym Potterovi.

Připojte se k prohlídce Harryho Pottera s průvodcem a prozkoumejte mnoho londýnských natáčecích míst, jak je vidět ve filmech, a také navštivte několik skutečných míst v Londýně, která inspirovala JK Rowlingovou k vytvoření tohoto kouzelného kouzelnického světa.

Udělejte si procházku po Charing Cross Road (s kompletními knihami skutečných kouzel), navštivte vchody do ministerstva a získejte zasvěcené tipy, kde v Londýně koupit ty nejlepší hůlky a dobroty z Harryho Pottera.

Rezervujte si prohlídky Londýna s Harrym Potterem

Harry Potter Forbidden Forest Experience, Cheshire

Během svátečního období můžete procházet osvětlenou lesní stezkou inspirovanou kouzelnickým světem na Harry Potter Forbidden Forest Experience v Cheshire.

Fanoušci si budou pamatovat, že profesor Brumbál nařídil studentům, aby se drželi dál od temného lesa a kouzelného zvířete uvnitř, ale Harry a jeho přátelé rádi porušovali pravidla a odvážili se do měsíčního lesa nezastrašit.

Na této noční stezce můžete zopakovat Harryho neštěstí. Byl pečlivě vytvořen oceňovanými divadelními designéry, kteří vytvořili ikonické scény a postavy ze série Harry Potter a Fantastická zvířata v lesním prostředí.

Zabalte se a prozkoumejte kulisy, pohlcující zvuky, atmosférické osvětlení a podivná stvoření, která oživují kouzelnický svět.

Rezervovat: Harry Potter Zážitek ze zakázaného lesa





Neuvěřitelné zážitky z Harryho Pottera ve Velké Británii

Co zahrnuje zájezd do Harryho Pottera?

Zájezdy do Harryho Pottera zahrnují návštěvu filmových kulturních památek, jako jsou Studio Tour ve Watfordu, hrad Alnwick a Glenfinnan Viaduct.

Co je zahrnuto v ceně zájezdu?

Cena zájezdu zahrnuje vstupenky do různých kulturních památek, ubytování, stravu a dopravu mezi jednotlivými místy.

Jak dlouho trvá zájezd do Harryho Pottera?

Délka zájezdu se může lišit v závislosti na konkrétním balíčku, ale obvykle trvá 5 až 7 dní.


To, co začalo jako série knih pro děti, se rozšířilo do gigantické série, která dominuje populární kultuře od vydání Harryho Pottera a Kámen mudrců v roce 1997. Fanoušci Pottera se nyní mohou plně ponořit do kouzelnického světa s prohlídkami studia, prohlídkami míst, projížďkami vlakem a divadelní show.

Co čekáte na rádoby čarodějů? Popadněte hůlku, naučte se svá kouzla a připravte se na kouzelné zážitky, výlety a památky.

Warner Bros. Studio Tour London – The Making of Harry Potter, London

Warner Bros. Studio Tour London – The Making of Harry Potter nabízí fanouškům možnost nahlédnout do zákulisí filmů o Harrym Potterovi a zažít, jak vznikala jedna z nejpopulárnějších a nejúspěšnějších filmových sérií všech dob.

Projeďte se Bradavickým expresem – Skotsko

Vezměte si nekouzelnou jízdu vlakem ve Skotsku, který vás přivede přes ikonický Glenfinnan viadukt, známý z filmů Harry Potter.

Harry Potter a prokleté dítě, Londýn

Hra se odehrává 19 let po poslední knize a nyní se hraje v londýnském West Endu.

Prohlídka míst Harryho Pottera, York

Město York inspirovalo JK Rowlingovou při psaní Harryho Pottera, a můžete si zde udělat prohlídku filmových míst nebo prozkoumat okolí Yorkshire.

Prohlídka Harryho Pottera, Edinburgh

Edinburgh nabízí několik míst, kde Rowlingová našla inspiraci pro Harryho Pottera.

Nástupiště 9 3/4 Obchod, Londýn

Obchod na slavném nástupišti Kings Cross nabízí všechny dárky z Harryho Pottera i možnost vyfotit se na slavné Platformě 9 3/4.

Zůstaňte v Wizarding Chambers v Londýně

Georgian House Hotel v Pimlico nabízí čarodějnický únik s pokoji čarodějů a čarodějnickým odpoledním čajem.

Harry Potter London Locations Tour

Prohlídka Harryho Pottera s průvodcem vám umožní prozkoumat některá z natáčecích míst ve filmech o Harrym Potterovi v Londýně.

Harry Potter Forbidden Forest Experience, Cheshire

V noční stezce můžete prozkoumat zábavné scény a postavy ze série Harry Potter a Fantastická zvířata v lesním prostředí.

Pokud se vám náš článek líbil, budu ráda, když si přečtěte nějaký další článek a případně nám napíšete i vaší zkušenost.


Kategorie – Dovolená a cestování

Předchozí článekNejnovější kolekce dámských hodinek Tommy Hilfiger – Modré trendy pro každou příležitost✅
Další článekBriliantové hodinky pro ženy: zářivý a elegantní doplněk✅
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno