Home Cestování a dovolená Nejkrásnější pláže na Kanárských ostrovech

Nejkrásnější pláže na Kanárských ostrovech

0
Nejkrásnější pláže na Kanárských ostrovech
Nejkrásnější pláže na Kanárských ostrovech

Kanárské ostrovy jsou skvělým místem pro dovolenou s nádhernými plážemi. Některé z nejkrásnějších pláží jsou Playa de las Teresitas na Tenerife, Playa del Verodal na La Palma, Playa de Papagayo na Lanzarote a Playa de Maspalomas na Gran Canaria. Tyto pláže jsou oblíbené pro svůj písečný povrch a křišťálově čistou vodu.

Kanárské ostrovy jsou skvělou destinací pro dovolenou s nádhernými plážemi, z nichž nejkrásnější jsou Playa de las Teresitas na Tenerife, Playa del Verodal na La Palma, Playa de Papagayo na Lanzarote a Playa de Maspalomas na Gran Canaria. Tyto pláže jsou oblíbené pro svůj písečný povrch a křišťálovou čistotu vody.

TIP: Dovolená za nejlepší cenu – ZDE

Nejkrásnější pláže na Kanárských ostrovech

Kanárské ostrovy nabízejí nádherné pláže pro relaxaci, opalování a vodní sporty. Mezi nejkrásnější pláže patří například Playa del Matorral na Fuerteventuře, Playa de Papagayo na Lanzarote, Playa de las Teresitas na Tenerife či Playa de Cofete na Fuerteventuře. Tyto pláže jsou oblíbené pro svou bílou písečnou plochu, krásné výhledy a úžasné moře. Všechny mají dostatek slunečních lůžek a doplňkových služeb, jako jsou restaurace, bary a obchody. Kanárské ostrovy jsou ideálním místem pro dovolenou s krásnými plážemi a sluncem po celý rok.

Nejkrásnější pláže na Kanárských ostrovech

Aktivity a atrakce na plážích Dovolená Kanárské ostrovy

Kanárské ostrovy nabízejí stovky možností pro výlet a zábavu na jejich překrásných plážích. Můžete se vykoupat v moři, opalovat se na písečné pláži, užívat si vodních sportů, jako je šnorchlování a potápění, nebo si prohlédnout okolí lodí. Také můžete navštívit některé z mnoha národních parků, jako je Caldera de Taburiente nebo Teno. Je také možné se účastnit prohlídek historických míst, jako je například hrad Castillo de Arucas na Gran Canaria. Na většině pláží můžete také najít barové bary a restaurace s místní kuchyní a širokou škálou občerstvení.

TIP: Dovolená za nejlepší cenu – ZDE

Nejkrásnější pláže na Kanárských ostrovech?

Kanárské ostrovy nabízí návštěvníkům mnoho různých pláží s výjimečnou krásou. Mezi nejkrásnější a nejnavštěvovanější patří pláže La Concha, Las Teresitas a El Cabrón. La Concha je krásná písčitá pláž v San Sebastiánu na ostrově La Gomera. Las Teresitas je populární pláž v Santa Cruz de Tenerife na ostrově Tenerife. El Cabrón je písečná pláž s krásnými skalisky na ostrově Lanzarote.

Nejkrásnější Pláže na Kanárských Ostrovech

  • Playa de Las Teresitas – Tenerife
  • Playa de Cofete – Fuerteventura
  • Playa de Maspalomas – Gran Canaria
  • Playa de El Cotillo – Fuerteventura
  • Playa de Papagayo – Lanzarote
  • Playa de La Caleta de Famara – Lanzarote
  • Playa de Las Conchas – El Hierro
  • Playa de Las Catedrales – Galicia
  • Playa de Las Canteras – Gran Canaria

Kanárské ostrovy jsou vyhlášené pro své nádherné pláže a azurově modré moře. Nejkrásnější pláže na Kanárských ostrovech jsou: Playa de Las Teresitas na Tenerife, Playa de Cofete na Fuerteventura, Playa de Maspalomas na Gran Canaria, Playa de El Cotillo na Fuerteventura, Playa de Papagayo na Lanzarote, Playa de La Caleta de Famara na Lanzarote, Playa de Las Conchas na El Hierro, Playa de Las Catedrales na Galicii a Playa de Las Canteras na Gran Canaria. Tyto pláže jsou plné slunce, pohody a příjemných zážitků.
Nejkrásnější pláže na Kanárských ostrovech

Cílová skupina:
• Turisté hledající nejkrásnější pláže na Kanárských ostrovech

Pomoc:
• Zjistit, které pláže jsou nejkrásnější
• Ušetřit čas a peníze tím, že se vyhnou méně atraktivním plážím

 

Kategorie: Dovolená

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here