Home Cestování a dovolená Navštěvujte nejkrásnější pláže na ostrově Mauricius☀️

Navštěvujte nejkrásnější pláže na ostrově Mauricius☀️

0
Navštěvujte nejkrásnější pláže na ostrově Mauricius☀️

Navštěvujte nejkrásnější pláže na ostrově Mauricius

Ostrov Mauricius je známý svými krásnými plážemi s bílým pískem a azurově modrou vodou. Pokud plánujete návštěvu tohoto ostrova, nesmíte vynechat prozkoumání jeho nejkrásnějších pláží.

Pláž Flic en Flac

Pláž Flic en Flac je jednou z nejdelších pláží na ostrově Mauricius. Je obklopena korálovým útesem, který z ní dělá ideální místo pro potápění a šnorchlování. Kromě toho se na této pláži můžete těšit na různé vodní sporty a aktivitu v podobě projížďky na katamaránu.

Pláž Trou aux Biches

Pláž Trou aux Biches se nachází na severozápadě ostrova a patří mezi nejkrásnější pláže na Mauriciusu. Je obklopena kokosovými palmami a azurově modrou vodou, která je ideální pro plavání a potápění. Trou aux Biches je také populární pro své podvodní tůry, kde můžete vidět různé druhy ryb a korálů.

Pláž Le Morne

Pláž Le Morne je považována za jednu z nejkrásnějších pláží na ostrově Mauricius a je také zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. Je obklopena tropickou vegetací a turkizní vodou, která je ideální pro plavání, šnorchlování a windsurfing. Navíc můžete pozorovat delfíny a velryby, kteří se často objevují v této oblasti.

Pokud se chystáte na ostrov Mauricius, určitě byste neměli vynechat návštěvu těchto nejkrásnějších pláží. Zajistěte si včas ubytování a užijte si plně vaší dovolenou v tomto ráji na zemi.

Pro více informací o ostrově Mauricius navštivte Wikipedii.
Dovolená Mauricius

[su_button url=“https://dokonala-zena.cz/mauricius“ background=“#ec0323″ color=“#ffffff“ size=“13″ icon=“icon: arrow-right“]Dovolená na Mauriciu v AKCI[/su_button]

Navštěvujte nejkrásnější pláže na ostrově Mauritius!

1. Jaké jsou nejkrásnější pláže na Mauritiusu?
Na ostrově Mauritius najdete mnoho krásných pláží, ale některé z nejkrásnějších jsou Ile aux Cerfs, Belle Mare, Flic en Flac, Le Morne a Grand Baie.

2. Jak se k plážím dostanete?
Většina pláží na Mauritiusu je veřejná a lehce dostupná. Můžete si pronajmout auto, motorku nebo jet taxíkem. Některé pláže jsou však soukromé a vyžadují úhradu vstupného.

3. Mohu na pláže v Mauritiusu používat opalovací krém?
Ano, opalovací krém je nezbytný při návštěvě pláží na Mauritiusu, protože slunce je velmi intenzivní. Doporučujeme používat opalovací krém s vysokým faktorem ochrany.

4. Jaká je nejlepší doba na návštěvu pláží na Mauritiusu?
Nejlepší doba na návštěvu Mauritiusu je mezi květnem a prosincem, kdy jsou vlhkost a teplota nižší. Pokud chcete vidět lední Útesy, ideální doba je od června do září.

5. Existují nějaké aktivity, které mohu na plážích v Mauritiusu dělat?
Ano, existuje mnoho aktivit, které můžete na plážích dělat, jako jsou potápění, šnorchlování, windsurfing a plážový volejbal. Můžete také pronajmout kajak nebo jetovou vodní lyži a prozkoumat okolí.

6. Můžu na plážích najít nějaké obchody nebo restaurace?
Ano, v blízkosti většiny pláží jsou obchody, stánky s občerstvením a restaurace, kde si můžete koupit oběd nebo nápoj. Některé pláže mají také bare a noční kluby.

7. Musím se oblékat speciálně pro návštěvu pláží v Mauritiusu?
Oblékněte se lehce a pohodlně. Doporučujeme, aby ženy měly s sebou plavky, šaty, klobouky a sandály, zatímco muži by měli nosit plavky nebo krátké kalhoty a trička. Pokud plánujete vodní aktivity, měli byste si vzít oblečení, které se rychle schne.

Takže pokud hledáte nádherné pláže s bílým pískem a tyrkysovými vodami, navštivte Mauritius a užijte si nezapomenutelnou dovolenou!

Dovolená Mauricius

[su_button url=“https://dokonala-zena.cz/mauricius“ background=“#ec0323″ color=“#ffffff“ size=“13″ icon=“icon: arrow-right“]Dovolená na Mauriciu v AKCI[/su_button]
Navštěvujte nejkrásnější pláže na ostrově Mauricius

Úvod

Mauricius, ostrov ležící v Indickém oceánu, je známý svými plážemi s bílým pískem a tyrkysovou vodou. Toužíte-li po dovolené na exotickém místě plném slunce, vychutnávejte krásy Mauricia a návštěvujte jeho nejkrásnější pláže. Následující článek vám přináší tipy na místa, která byste neměli při své návštěvě opomenout.

Pláž Trou aux Biches

Tato pláž se nachází severozápadně od ostrova a je jednou z nejkrásnějších pláží v Mauriciu. Můžete si tu užít slunce i jemného větru, který příjemně osvěží během horkého dne. K dispozici jsou zde také restaurace, oblíbené mezi turisty, kteří sem často jezdí na výlet.

Pláž Le Morne

Tato pláž se nachází na jihozápadním pobřeží Mauricia a je oblíbená mezi surfaři a kitesurfaři díky větru, který vane celoročně. Můžete se tu pobavit také při projížďce po vodě na windsurfingu. Pokud se chystáte na dovolenou, kde nebudete jen ležet na pláži, ale také sportovat, je pláž Le Morne tou pravou volbou.

Pláž Flic en Flac

Tato pláž se nachází na západě Mauricia a patří k nejdelším plážím na ostrově. Její bílý písek a tyrkysová voda jsou neodolatelné a vhodné pro plavání, potápění i šnorchlování. Kromě vodních radovánek je zde také mnoho restaurací a barů, kde si můžete pochutnat na místních specialitách.

Závěr

Navštěvovat nejkrásnější pláže na ostrově Mauricius je nezapomenutelný zážitek. Mezi nejkrásnější pláže patří Trou aux Biches, Le Morne a Flic en Flac, kde si můžete užít slunce, koupání i vodní sporty. Pokud se rozhodnete pro Mauricius jako turistickou destinaci, nezapomeňte navštívit tyto tři pláže.

Pokud máte zájem se více dozvědět o ostrově Mauricius, navštivte oficiální stránky https://mauritius.net/.

[su_button url=“https://dokonala-zena.cz/mauricius“ background=“#ec0323″ color=“#ffffff“ size=“13″ icon=“icon: arrow-right“]Dovolená na Mauriciu v AKCI[/su_button]

Previous article Kapverdské kuchyně: co ochutnat na dovolené
Next article Pořiďte si all inclusive pobyt v Tunisku
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here