Home Cestování a dovolená Krása mauricijských pláží: Dovolená s dětmi na Mauritiusu.☀️

Krása mauricijských pláží: Dovolená s dětmi na Mauritiusu.☀️

0
Krása mauricijských pláží: Dovolená s dětmi na Mauritiusu.☀️
Krása mauricijských pláží: Dovolená s dětmi na Mauritiusu


Krása mauricijských pláží: Dovolená s dětmi na Mauritiusu

Mauricius je ostrovový stát v jihozápadním Indickém oceánu, který je velmi oblíbeným turistickým cílem. Nabízí nádherné bílé pláže s tyrkysovou vodou, tropickou přírodu, mnoho aktivit a zajímavých míst k návštěvě. Pokud se chystáte na dovolenou s dětmi, Mauritius je skvělou volbou.

Bílé pláže a tyrkysová voda

Největší lákadlo Mauritiusu jsou jeho krásné pláže. Mezi nejznámější patří Trou aux Biches, Belle Mare, Le Morne nebo Blue Bay. Bílý písek, palmové stromy a tyrkysová voda jsou opravdu kouzelné. Děti se zde mohou vyřádit, hrát si s pískem a koupat se v teplé vodě.

Tropická příroda

Mauricius je také známý svou tropickou přírodou. Zajímavým místem k návštěvě je například zahrada Pamplemousses, kde se můžete projít mezi palmami, banánovníky, bambusy a vodopády. Další zajímavou atrakcí jsou přírodní parky a rezervace, kde můžete pozorovat mnoho druhů rostlin a zvířat.

Aktivity pro děti

Na Mauritiusu si děti rozhodně nebudou stěžovat na nudu. Kromě koupání a slunění na pláži nabízí ostrov mnoho aktivit jako jsou například vodní sporty, jízda na koni, projížďky na člunech, návštěva akvária nebo interaktivní zábavní parky. Rodiny s dětmi si tak mohou užít spoustu zábavy a adrenalinových zážitků.

Více informací o turistických atrakcích na Mauritiusu můžete najít například na webu tourism-mauritius.mu, který je věnován cestovnímu ruchu v Mauriciusu.Dovolená Mauricius

[su_button url=“https://dokonala-zena.cz/mauricius“ background=“#ec0323″ color=“#ffffff“ size=“13″ icon=“icon: arrow-right“]Dovolená na Mauriciu v AKCI[/su_button]

Obecné dotazy o Kráse mauricijských pláží:

1. Co dělá mauricijské pláže tak krásné?

Mauricijské pláže jsou krásné díky čistému teplému moři, bílému písku a palmovým stromům, které dodávají plážím exotickou atmosféru. Mauritius také nabízí mnoho aktivit, jako jsou potápění, šnorchlování a surfování, díky kterým se zde nikdy nebudete nudit.

2. Jaké jsou nejkrásnější mauricijské pláže?

Mezi nejkrásnější pláže na Mauritiusu patří Trou aux Biches, Belle Mare, Île aux Cerfs a Le Morne. Každá z těchto pláží má své vlastní kouzlo a nabízí různé možnosti vodních aktivit.

3. Je na mauricijských plážích bezpečno?

Mauricijské pláže jsou obecně velmi bezpečné, pokud dodržujete základní bezpečnostní opatření, jako jsou pozorování loděk, když se koupete v otevřeném oceánu, a dbání na pokyny plážových strážců.

4. Jaká je nejlepší doba na návštěvu mauricijských pláží?

Nejlepší doba na návštěvu Mauritiusu je během zimy (červen až říjen), protože během této doby je počasí teplejší a suché. Pokud chcete plavat a potápět se v moři, je nejlepší navštívit Mauritius od prosince do března, kdy jsou teploty vody nejvyšší.

Dovolená s dětmi na Mauritiusu

1. Jsou mauricijské pláže vhodné pro děti?

Ano, mauricijské pláže jsou velmi vhodné pro děti. Voda je čistá a teplá a děti si zde mohou hrát v bezpečí. Mnoho pláží také nabízí různé vodní aktivity, které si děti užijí.

2. Existují na Mauritiusu ubytovací zařízení, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi?

Ano, na Mauritiusu je mnoho ubytovacích zařízení, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Většina plážových hotelů nabízí dětské kluby, hřiště a bazény s tobogány.

3. Co mohou děti dělat na Mauritiusu kromě koupání na pláži?

Mauritius nabízí mnoho aktivit pro děti, jako jsou návštěvy zábavních parků, návštěvy zvířecích farem, potápění s maskou a trubkou, šnorchlování a mnoho dalšího. Děti se zde nikdy nebudou nudit.

Dovolená Mauricius

[su_button url=“https://dokonala-zena.cz/mauricius“ background=“#ec0323″ color=“#ffffff“ size=“13″ icon=“icon: arrow-right“]Dovolená na Mauriciu v AKCI[/su_button]
Dovolená Mauricius s dětmi – Co navštívit a jak uspořádat dovolenou

Dovolená Mauricius s dětmi

Plánujete rodinnou dovolenou na Mauriciu a nevíte, co zde s dětmi podniknout? Přinášíme vám několik tipů, jak si užít dovolenou na tomto krásném ostrově.

Navštivte zábavní park Casela World of Adventures

Ten, kdo hledá aktivní zážitky na Mauriciu, by neměl minout návštěvu zábavního parku Casela World of Adventures. Park nabízí mnoho atrakcí včetně safari, na kterém se děti mohou podívat na zvířata, například na lvy, zebry a papoušky. Dále park nabízí jízdu na velbloudech a ponechání se propadnout do oceánu s vodními atrakcemi.

Užijte si pláže v klidné zátoce Trou aux Biches

Trou aux Biches je klidná a krásná pláž, ideální pro rodiny s dětmi. Pláž je chráněná zátokou, takže voda zde bývá klidná. Děti se mohou koupat v bezpečí a večer se můžete projít po pláži, kterou osvětlují romantické palmové stíny.

Navštivte botanickou zahradu Sir Seewoosagur Ramgoolam

V botanické zahradě si můžete prohlédnout různé druhy rostlin, květin a stromů. Děti zde určitě ocení pohled na gigantické zmrzlinové bambusy a na druhou stranu se mohou pokochat exotickými orchidejemi a kvetoucími hibiskusy a frangipánami. Park nabízí místní průvodce a také zde najdete malý zoo park.

Jak si uspořádat dovolenou se dětmi

Uspořádat dovolenou s dětmi může být náročné vzhledem k přenosnemu doplňkovému zázemí. Vhodné je najít si ubytování v některém z velkých resortů, které nabízejí pro rodiny s dětmi speciální programy aaktivity.

Celkově platí, že nejlépe bude návštěva Mauricia s dětmi na předem domluvené dovolené. A pokud potřebujete bližší informace o Mauriciu, doporučujeme navštívit stránky na Wikipedia – https://cs.wikipedia.org/wiki/Mauricius


[su_button url=“https://dokonala-zena.cz/mauricius“ background=“#ec0323″ color=“#ffffff“ size=“13″ icon=“icon: arrow-right“]Dovolená na Mauriciu v AKCI[/su_button]

Kategorie – Dovolená a cestování

Previous article Jak ušetřit na rozlučce se svobodou v Praze bez ztráty zábavy❤️
Next article Co si koupit na památku z dovolené v Tunisku🌞
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here