Kde najdete nejlepší jídlo na Seychelách: Tipy pro gurmány

Kde najdete nejlepší jídlo na Seychelách: Tipy pro gurmány

Místní speciality

Na Seychelách se setkáte s různými kuchyněmi z celého světa a můžete ochutnat místní speciality, jako je curry, ryby a mořské plody. Doporučujeme vydat se například do restaurace Maria’s Rock Café, kde můžete ochutnat nejlepšího čerstvého tuňáka.

Restaurace

V oblasti Beau Vallon se nachází mnoho restaurací s výhledem na moře a nabídkou místních i mezinárodních jídel. Jednou z těch nejoblíbenějších je restaurace La Plage, kde je kromě dobrého jídla i skvělá atmosféra.

Potraviny a trhy

Pro ty, kteří preferují domácí vaření, jsou k dispozici místní potraviny na trzích. V oblasti Victoria se nachází trh Sir Selwyn Selwyn-Clarke, kde můžete nakoupit čerstvé ovoce, zeleninu a koření. Nezapomeňte si ovšem připravit peníze v místní měně rupee.

Odkazy

Pro další informace o jídle na Seychelách doporučujeme navštívit stránky seychelles.org, kde najdete rozsáhlý průvodce místními restauracemi a jídly.Dovolená Seychely

Kde najdete nejlepší jídlo na Seychelách: Tipy pro gurmány

1. Luck Shark’s Beach Bar (Grand Anse Beach, Mahé)

Tento nádherný bar přímo na pláži nabízí úžasný výhled na Indický oceán a fantastické ryby a mořské plody. Obzvlášť doporučujeme provensálský štědron a čerstvé krevety.

2. The Island Trader (Le Chantier, Victoria)

Kromě skvělých koktejlů a pohodlné atmosféry nabízí tato restaurace také některá z nejlepších jídel na Seychelách. Pokud máte rádi maso, určitě si objednejte t zvěřinové maso s kořenovou zeleninou.

3. La Plage Restaurant (Baie Lazare, Mahé)

Tato restaurace vzdálená pouhý pár kroků od pláže je ideálním místem pro romantickou večeři. Doporučujeme si dát rýžové polévky a čerstvý rybí kari.

4. Kaz Kreol (Anse Royale, Mahé)

Pokud máte rádi kreolskou kuchyni, určitě navštivte Kaz Kreol. Tato skromná restaurace nabízí některé z nejlepších kreolských jídel na ostrově, včetně smažených kalamářů a smaženého rejnoka.

5. Del Place Bar and Restaurant (Praslin Island)

Tato restaurace se nachází v blízkosti jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově Praslin. Doporučujeme vyzkoušet tyto nádherně připravené ryby a mořské plody.

Tyto restaurace nabízí jen malé výběry z takových voňavých a chutných jídel, o kterých se na Seychelách mluví. Vyhrajte si chuťové buňky a vydáte se na tuto tropickou destinaci plnou chutných zážitků.

Dovolená Seychely

Seychely v AKCI

Dovolená Seychely

Dovolená Seychely – tajemné ostrovy Indického oceánu

Seychely jsou jedním z nejkrásnějších míst na světě, které si můžete vybrat pro dovolenou. Nacházejí se v Indickém oceánu, severovýchodně od Madagaskaru a jsou tvořeny 115 korálovými a granitovými ostrovy. Kde se tedy ubytovat, co vidět a co zažít? Přečtěte si náš průvodce, který vám poskytne užitečné informace pro plánování vaší dovolené na Seychelách.

Ubytování na Seychelách

Pokud vás lákají exkluzivní letoviska, na Seychelách si přijdou na své. Například Four Seasons Resort Seychelles nabízí soukromé vily s bazénem na krásných plážích. Pokud preferujete menší hotely, takové najdete také napříč celým souostrovím. Pro milovníky kempování jsou k dispozici i kempy na některých ostrovech.

Kam na výlety

Pro milovníky přírody určitě stojí za návštěvu Vallée de Mai, což je chráněný prales, kde najdete některé z největších a nejtajemnějších rostlin na světě. Dále si můžete zajet na ostrov La Digue, kde objevíte krásné pláže a úchvatné scenérie. Na ostrově Mahé se pak nachází hlavní město Victoria, kde můžete navštívit místní trhy a ochutnat místní speciality.

Závěr

Seychely jsou místem, které si zamilujete již při první pohledu na krásné pláže a průzračné moře. Pokud zvažujete dovolenou na Seychelách, určitě to stojí za zvážení. Najdete zde exkluzivní ubytování i menší hotely pro rodiny s dětmi. Ostrovům Seychelského souostroví vévodí příroda, která nabízí mnoho možností pro objevování nových krás a zážitků.

Zdroj informací: Wikipedie – Seychely


Dovolená Seychely

Seychely v AKCI

Kategorie – Dovolená a cestování

Předchozí článekNeváhejte – Dovolená v Řecku s dětmi zdarma!🏖️
Další článekEgypt – fascinující destinace pro dovolenou
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno