kapverdy dovolena
kapverdy dovolena


Kapverdské ostrovy last minute: Jak si užít místní přírodní parky?

Kapverdské ostrovy last minute: Jak si užít místní přírodní parky?

Na Kapverdských ostrovech můžete objevit úchvatnou přírodu a rozmanitou faunu a flóru. Přírodní parky nabízejí jedinečnou možnost poznat tropickou vegetaci, nádherné pláže a úchvatné sopky. Zde je několik tipů, jak si tyto parky opravdu užít.

Park Praia de Curralinho

Jedním z nejnavštěvovanějších parků na Kapverdských ostrovech je Praia de Curralinho. Tento park se nachází na ostrově Santo Antão a nabízí nádherné pláže, křišťálově čisté vody a pozoruhodnou floru a faunu.

Národní park Serra Malagueta

Serra Malagueta je další skvělou volbou, pokud se chcete seznámit s místní přírodou. Tento park se nachází na ostrově Santiago a je domovem pro vzácné druhy rostlin a živočichů. Navštívit můžete také nedaleký vodopád, který je oblíbeným cílem turistů.

Park Monte Gordo

Na ostrově São Nicolau se nachází nádherný přírodní park Monte Gordo. Tento park nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu, možnost procházek a pozorování endemických druhů rostlin a ptáků. Péči o park zajišťuje místní iniciativa na ochranu přírody.

Přírodní parky na Kapverdských ostrovech jsou skutečným pokladem, který stojí za to objevovat. Přírodní krása, pestrost a unikátní ekosystémy vás zcela nadchnou. Vydejte se na dobrodružnou cestu a prožijte nezapomenutelné zážitky!

Více informací o přírodních parkách na Kapverdách můžete najít na webové stránce Národního parkového systému Spojených států amerických.Dovolená Kapverdy

Dovolená KAPVERDY v AKCI

Jak si užít místní přírodní parky?


Ostrov Santo Antão

Kapverdské ostrovy jsou známé svou úchvatnou přírodou a přírodními parky. Pokud chcete opravdu zažít tu nejlepší atmosféru, doporučujeme navštívit ostrov Santo Antão. Tento ostrov je obklopen úchvatnými horami, které poskytují nezapomenutelný výhled. Pro milovníky turistiky je zde spousta možností procházek a treků po skalních stezkách.

Ostrov Fogo

Dalším fascinujícím místem je ostrov Fogo, který je domovem aktivní sopky o stejném jménu. Sopka je jedním z hlavních symbolů Kapverdských ostrovů a turisté se sem rádi přijedou podívat. Díky sopce vznikl unikátní přírodní park, který překypuje endemickou flórou a faunou. Při návštěvě parku byste neměli zapomenout na prohlídku oblíbeného vesnického města Sao Filipe, kde se můžete seznámit s místní kulturou a tradičním řemeslem.

Dovolená Kapverdy

Dovolená KAPVERDY v AKCI

Dovolená Kapverdské ostrovy Last Minute

Užijte si Last Minute dovolenou na Kapverdských ostrovech

Kapverdské ostrovy jsou skvělým cílem pro dovolenou Last Minute. Tato souostroví, nacházející se před západním pobřežím Afriky, nabízí návštěvníkům širokou škálu atrakcí a krásných pláží.

Proč vybrat dovolenou na Kapverdách?

Kapverdské ostrovy jsou rájem pro milovníky slunce, pláží a vodních aktivit. Na ostrovech najdete dlouhé písečné pláže, teplé moře a ideální podmínky pro potápění, surfování a rybaření.

Kromě toho mají Kapverdy také zajímavou kulturu, která je ovlivněna africkými, evropskými a brazilskými tradicemi. Můžete si prohlédnout malebné městečko Cidade Velha, které je zapsáno na seznamu UNESCO, navštívit tradiční trhy a ochutnat místní speciality.

Last Minute nabídky na Kapverdách

Pro Last Minute dovolenou na Kapverdách existuje řada nabídek od různých cestovních kanceláří a online agentur. Můžete si vybrat zájezd s ubytováním v luxusních resortech nebo preferovat levnější varianty v menších hotelech a apartmánech.

Abyste si zjistili více informací o Kapverdských ostrovech, pokračujte na tuto stránku na Wikipedii.


Dovolená KAPVERDY v AKCI

Kategorie – Dovolená a cestování

Předchozí článekKeto strava – jak zajistit dostatek vitaminů a minerálů💚
Další článekVyberte si chytré hodinky pro ženy, které splňují vaše potřeby✅
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno