Home Cestování a dovolená Jaké jsou nejlepší pláže v severním Tunisku🌞

Jaké jsou nejlepší pláže v severním Tunisku🌞

0
Jaké jsou nejlepší pláže v severním Tunisku🌞
Jaké jsou nejlepší pláže v severním Tunisku?

Severní Tunisko – ráj pro milovníky pláží

Severní Tunisko je známé svými nádhernými plážemi a turistickými letovisky. Pokud hledáte ideální místo pro letní dovolenou, severní Tunisko je ideální volbou. Zde jsou některé z nejlepších pláží v této oblasti:

Pláž Hammamet

Tato pláž je velmi populární mezi turisty a místními. Leží v blízkosti letoviska Hammamet a je známá svým jemným pískem a tyrkysově modrou vodou. K dispozici jsou různé aktivity, jako jsou vodní sporty, plavání nebo jízda na kajaku.

Pláž Nabeul

Tato pláž se nachází v blízkosti města Nabeul a je oblíbená pro své surferské podmínky. Pokud hledáte adrenalinové zážitky nebo chcete jen relaxovat na pláži, pláž Nabeul je ideální volbou. K dispozici jsou také různé bary a restaurace, kde si můžete vychutnat tuniskou kuchyni.

Pláž Tabarka

Tato pláž se nachází v malém a kouzelném přístavu Tabarka, který je znám svým rybářstvím a turistickými atrakcemi. Pláž Tabarka je ideálním místem pro milovníky potápění a šnorchlování díky své čisté vodě a nádhernému podmořskému světu.

Pokud hledáte nezapomenutelnou letní dovolenou na pláži, severní Tunisko by mohlo být vaší volbou. Vyberte si ze široké nabídky pláží a užijte si slunce a krásy této kouzelné země.

TunisUSADovolená v Tunisu

Dovolená v Tunisu v AKCI

Jaké jsou nejlepší pláže v severním Tunisku?

1. Sidi Fredj

Tato pláž se nachází v blízkosti města Tunis a je velmi oblíbená mezi místními i turisty. Její písečná pláž a průzračné modré vody z ní činí ideální místo pro koupání i slunění.

2. Hammamet

Pláž v Hammametu se rozprostírá na 10 kilometrech a nabízí nádherné písečné pláže a překrásné výhledy. Oblast je ideální pro surfování, windsurfing a další vodní sporty.

3. Bizerte

Tato pláž se nachází v severozápadní části Tunisie a je ideální pro ty, kteří hledají klid a soukromí. Její pláž je úzká, ale vítr zde fouká většinou celý den, což je skvělé pro ty, kteří si rádi hrají s draky.

Dovolená v Tunisu

Dovolená v Tunisu v AKCI

Dovolená v Tunisku

Odkud si koupit letenky na dovolenou v Tunisku?

Pokud sháníte letenky na dovolenou v Tunisku, určitě se vyplatí přemýšlet o alternativních zdrojích. Zkuste zkusit některou z leptenkových kanceláří, jako jsou například Kiwi.com nebo Ocedo.cz. Tyto webové stránky nabízí různé slevy a nabídky, které často nejsou k dispozici na jiných portálech.

Kde se ubytovat na dovolené v Tunisku?

Pokud se chystáte na dovolenou v Tunisku a hledáte perfektní ubytování, máte velký výběr. Tunisko nabízí jak luxusní hotely, tak také menší penziony pro méně náročné hosty. TripAdvisor je skvělým zdrojem informací o různých hotelech a ubytování v Tunisku. Vyberte si podle svého stylu a finančních možností, a těšte se na pohodlný pobyt.

Jaké jsou nejlepší pláže v Tunisku?

Tunisko je známé svými krásnými plážemi a tyrkysově modrou vodou. Mezi nejznámější a nejkrásnější pláže patří Sidi Bou Said, Hammamet nebo Djerba. Pokud hledáte klidnější místa daleko od turistického ruchu, můžete zamířit na pláže v okolí vesnic Kelibia nebo Mahdia. Více informací najdete na stránce Wikipedie o Tunisku.


Dovolená v Tunisu v AKCI

Kategorie – Dovolená a cestování

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here