Jaké jsou nejlepší pláže na jižním pobřeží Tuniska

Pláže na jižním pobřeží Tuniska

Tunisko je známé svými úchvatnými plážemi na pobřeží Středozemního moře. Pokud se plánujete vydat na dovolenou na jižní pobřeží Tuniska, určitě byste měli navštívit následující pláže:

1. Pláž Sidi Fredj

Tato pláž se nachází nedaleko města Tunis a nabízí návštěvníkům krásný písečný pobřeží a čistou vodu. Můžete si zde pronajmout lehátka a slunečníky a relaxovat při poslechu zvuků moře.

2. Pláž Djerba

Djerba je jedním z nejpopulárnějších turistických destinací v Tunisku. Pláže na Djerbě jsou známé svými bílými písečnými plážemi a tyrkysovou vodou. Můžete si tu užít nejen soukromí, ale také vodní sporty, jako je windsurfing, potápění a plachtění.

3. Pláž Mahdia

Tato pláž se nachází v historickém městě Mahdia a nabízí návštěvníkům kombinaci písečných pláží a skalnatých útesů. Kromě slunění a koupání si zde můžete prohlédnout místní rybáře při práci na moři.

Pokud hledáte dokonalou dovolenou na pláži, na jižním pobřeží Tuniska nebudete zklamáni. Vyberte si jednu z výše zmíněných pláží a užijte si slunce, písek a moře!

Zdroj informací


Dovolená v Tunisu

Dovolená v Tunisu v AKCI

Jaké jsou nejlepší pláže na jižním pobřeží Tuniska?

Monastir

Monastir je krásné přístavní město, které je populární mezi turisty. Zde se nachází mnoho krásných pláží, jako například pláž Mahdia, která je známá svým bílým pískem a tyrkysovou vodou. Další populární pláže jsou pláž Skanes a pláž Kuriat.

Sousse

Sousse je další populární destinací na jižním pobřeží Tuniska. Zde se nachází několik krásných pláží, jako například pláž Port El Kantaoui, která je známá svými čistými vodami. Další populární pláže jsou pláž Boujaafar a pláž Tantana.

Djerba

Djerba je oblíbenou destinací pro turisty, kteří hledají krásné pláže a slunce. Zde se nachází mnoho pláží s bílým pískem a tyrkysovou vodou, jako například pláž Sidi Mahres, která je nejznámější. Další pláže zahrnují pláž Erriadh a pláž Ghizen.

Dovolená v Tunisu

Dovolená v Tunisu v AKCI

Dovolená Tunisko – skvělá volba pro odpočinek u moře

Dovolená Tunisko – skvělá volba pro odpočinek u moře

Tunisko je krásná země s působivou historií, bohatou kulturou a neuvěřitelnou přírodou. Země, která se stále více stává oblíbenou částí Afriky pro dovolenou. Pokud hledáte dovolenou u moře, Tunisko se může stát skvělou volbou. Zde je náš průvodce pro dovolenou v Tunisku.

Tunisko – krásná země

Tunisko je země s velkou historií a kulturou. V římské éře bylo Tunisko známo jako provincie Africa Proconsularis a v této oblasti se nachází mnoho archeologických nalezišť a památek. Tunisko je také známé pro svoji neuvěřitelnou přírodu. Od luxusních letovisek až po přírodní parky, Tunisko nabízí návštěvníkům mnoho možností k objevování této krásné země.

Dovolená u moře v Tunisku

Když si vybíráte dovolenou u moře, Tunisko může být skvělou volbou. Země má více než 1300 kilometrů pobřeží lemovaného tyrhénským a středozemním mořem. Tunisko nabízí krásné pláže, luxusní hotely a skvělé možnosti pro vodní sporty jako jsou windsurfing a potápění. Díky dlouhému pobřeží má Tunisko mnoho letovisek, kde si můžete užít dovolenou u moře.

Zajímavá místa v Tunisku

Tunisko nabízí mnoho zajímavých míst pro návštěvníky. Mezi nejznámější patří Kartágo, které je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Můžete také navštívit město El Djem, kde najdete největší římskou amfiteátr na severu Afriky. Pro milovníky přírody je zde přírodní park Ichkeul, který je také zapsán v seznamu světového dědictví UNESCO.

Závěr

Tunisko je skvělou volbou pro dovolenou u moře. Nabízí krásné pláže, luxusní hotely a mnoho zajímavých míst k návštěvě. Pokud se rozhodnete navštívit Tunisko, nezapomeňte navštívit Kartágo, město El Djem a přírodní park Ichkeul. Doufáme, že naše tipy vám pomohou plánovat vaši dovolenou v Tunisku.

Další informace o Tunisku na Wikipedii

Dovolená v Tunisu v AKCI

Kategorie – Dovolená a cestování

Předchozí článekKdy se vyplatí jít na last minute dovolenou na Mauriciu☀️
Další článekDovolená v africkém ráji: návštěva Kapverdů
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno