Home Cestování a dovolená Jak na dovolenou s dětmi na Mauritiusu – tipy a triky☀️

Jak na dovolenou s dětmi na Mauritiusu – tipy a triky☀️

0
Jak na dovolenou s dětmi na Mauritiusu – tipy a triky☀️
Jak na dovolenou s dětmi na Mauritiusu – tipy a triky


Jak na dovolenou s dětmi na Mauritiusu – tipy a triky

1. Vyberte si vhodné ubytování

Při plánování dovolené s dětmi je důležité vybrat si ubytování, které bude pro rodiny s dětmi příhodné. Na Mauritiusu najdete několik resortů, které jsou velmi přátelské k dětem. Mezi takové patří například Constance Belle Mare Plage nebo One&Only Le Saint Geran.

2. Zvažte plánování výletů

Mauritius nabízí množství krásných a zajímavých míst, které stojí za to navštívit. Při cestování s dětmi se ale může stát, že jelikož mají menší vytrvalost, nemohou absolvovat dlouhé výlety. Proto je dobré vše plánovat dopředu a zvažovat délku výletu.

3. Vyberte si vhodnou dobu pro cestování

Nejlepší období pro návštěvu Mauritiusu jsou období od května do prosince. Při cestování s dětmi je ale vhodné vybírat měsíce, kdy není příliš horko a nezlobí se příliš silně moře.

4. Plážové hry a aktivity

Děti si užijí spoustu legrace na pláži. Na Mauritiusu najdete spoustu pláží, které jsou vhodné pro děti. Kromě toho můžete se svými dětmi hrát různé plážové hry a aktivity, jako například frisbee, plážový volejbal, surfování a mnoho dalších.

5. Plánování stravování

Při plánování dovolené s dětmi na Mauritiusu je dobré vzít v potaz i stravování. Naštěstí najdete na Mauritiusu spoustu restaurací, které nabízí dětská menu. Kromě toho se vám určitě bude hodit, když si s sebou dovezete nějaké svačinky na cesty.

6. Ujistěte se, že máte všechny důležité dokumenty

Před odjezdem na Mauritius se ujistěte, že máte všechny potřebné dokumenty. Kromě cestovního pasu budete potřebovat také letenky, očkovací průkaz a potvrzení o ubytování.

Navštivte oficiální webovou stránku Mauritius Tourism pro další informaceDovolená Mauricius

[su_button url=“https://dokonala-zena.cz/mauricius“ background=“#ec0323″ color=“#ffffff“ size=“13″ icon=“icon: arrow-right“]Dovolená na Mauriciu v AKCI[/su_button]

Jak na dovolenou s dětmi na Mauritiusu – tipy a triky

1. Vybrat správnou dobu

Mauricius má tropické klima, takže se nejlepší dobu pro návštěvu naší rodiny doporučuje od května do prosince. V tomto období bude méně horko a méně vlhkosti.

2. Zvolte správné ubytování

Je důležité vybrat si ubytování, které je vhodné pro rodiny s dětmi. Některé hotely nabízejí spoustu dětských aktivit, zatímco jiné se soustředí na relaxační pobyt. Rozhodněte se, jaké aktivity byste chtěli během své dovolené dělat a vyberete si místo, které splní vaše očekávání.

3. Navštivte pláže s pozvolným přístupem do moře

Pláže v Mauritiusu jsou nádherné, ale některé jsou vhodnější pro děti než jiné. Vydejte se na pláže s pozvolným přístupem do moře, kde se děti budou moci bezpečně koupat. Doporučujeme pláže jako Trou aux Biches a Mont Choisy.

4. Vyzkoušejte místo pro koňské nebo sloní jízdy

Děti milují zvířata a jízdu na koni nebo slonovi si budou nepochybně užívat. Navštivte místa jako Casela World of Adventures nebo Eureka House.

5. Navštivte místní trhy

Mauricius je plný trhů, kde se dá nakupovat mnoho věcí za velmi nízké ceny. Trhy jsou také skvělým místem pro děti, aby zažily místní kulturu a poznaly nové věci.

6. Naučit se vařit místní jídla

Mauricius má velmi bohatou kuchyni, plnou exotických chutí a vůní. Naučení se vařit místní jídla může být skvělou aktivitou pro celou rodinu. Doporučujeme návštěvu Cooking With Sandy nebo L’atelier du Gout.

Bavte se na vaší rodinné dovolené na Mauritiusu těmito tipy a triky!

Dovolená Mauricius

[su_button url=“https://dokonala-zena.cz/mauricius“ background=“#ec0323″ color=“#ffffff“ size=“13″ icon=“icon: arrow-right“]Dovolená na Mauriciu v AKCI[/su_button]

Dovolená na Mauriciu s dětmi – náš tip

Pokud hledáte rodinnou dovolenou na exotickém ostrově, Mauricius je skvělou volbou. Připravili jsme pro vás tip na to, kam se vydat s dětmi a jak si užít skvělou dovolenou plnou dobrodružství a relaxace.

1. Blue Bay Marine Park – plavba lodí a pozorování korálů a ryb

Blue Bay Marine Park je skvělé místo pro rodinný výlet. Vydejte se na loď a podívejte se pod hladinu, kde uvidíte nádherné korálové útesy a ryby všech možných barev a velikostí.

2. Black River Gorges National Park – procházka v přírodě a úžasný výhled

Tento národní park nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Pro děti je zde připravená naučná stezka plná zajímavostí a procházka v nádherné přírodě.

3. Casela Nature and Leisure Park – safari a adrenalinové sporty

Tento park nabízí atrakce jako jsou safari, adrenalinové sporty, ale také mnoho zvířat a příležitost pro děti, aby si zahrály s opicemi a jinými domácími zvířaty.

Na Mauricius je také spousta pláží, kde si můžete užít slunce a moře. Doporučujeme:

4. Mont Choisy – nejdelší pláž na ostrově

Tato pláž nabízí bílý písek a průzračnou vodu, kde si můžete užít koupání, potápění nebo šnorchlování. Je zde také možné zapůjčit si vybavení pro vodní sporty.

5. Trou aux Biches – krásná pláž vhodná pro rodiny s dětmi

Tato oblíbená pláž je vhodná pro rodiny s dětmi díky klidné vodě a písku. Zde se děti mohou hrát a stavět hrady z písku.

Nyní již víte, kam se vydat na dovolenou na Mauriciu s dětmi. Pokud si chcete dovolenou plnou dobrodružství a relaxace, Mauricius je pro vás tou správnou volbou.

Zdroj: Wikipedia

[su_button url=“https://dokonala-zena.cz/mauricius“ background=“#ec0323″ color=“#ffffff“ size=“13″ icon=“icon: arrow-right“]Dovolená na Mauriciu v AKCI[/su_button]

Kategorie – Dovolená a cestování

Previous article Dožijte nádhernou dovolenou na ostrově Rhodos: Tipy pro cestovatele🏖️
Next article Jak si užít zábavu s dětmi v Tunisku🌞
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here