Dovolená v Egyptě
Dovolená v Egyptě

Egyptské počasí v zimě

Egyptské počasí v zimě: Co očekávat a jak se obléknout k pohodlnému pobytu

Egyptské počasí v zimě může být velmi příjemné a ideální pro dovolenou. Nicméně, je důležité vědět, co očekávat a jak se správně obléknout, abyste si svoji dovolenou užili naplno.

Co očekávat

V zimních měsících, tedy od listopadu do února, se teploty v Egyptě pohybují přibližně mezi 20 a 30 stupni Celsia. Může být docela slunečno a suché, ale občas se mohou objevit i příležitostné deště. Večer pak mohou teploty klesnout, a tak je dobré mít s sebou i lehčí svrchní oblečení.

Jak se obléknout

Pro pohodlný pobyt v Egyptě v zimě si přibalte lehké, vzdušné oblečení, jako jsou šaty, krátké kalhoty a trička. Důležité je také mít s sebou klobouk nebo šátek na hlavu, sluneční brýle a opalovací krém, protože slunce bývá docela intenzivní. V případě, že plánujete výlety do pouště nebo na pyramidy, měli byste mít s sebou i dlouhé kalhoty a svrchní oblečení, protože právě v těchto oblastech bývá chladněji.

Pro další tipy, jak se vhodně obléknout a co s sebou vzít na dovolenou v Egyptě v zimě, navštivte usa todayDovolená v Egyptě

Dovolená v Egyptě v AKCI
Egyptské počasí v zimě – FAQs

Co očekávat

V zimě v Egyptě můžete očekávat teplé a slunečné počasí. Teploty se pohybují mezi 20 a 25 stupni Celsia, což je ideální pro procházky po pláži nebo návštěvu památek.

Jak se obléknout k pohodlnému pobytu

Pro pohodlný pobyt v egyptském zimním počasí doporučujeme obléknout lehké a příjemné oblečení. Navíc nezapomeňte na opalovací krém a sluneční brýle, abyste se chránili před silným sluncem.


Dovolená v Egyptě

Dovolená v Egyptě v AKCI
Počasí v Egyptě

Počasí v Egyptě

Egypt je země se suchým a horkým podnebím, které se liší v různých částech země. Počasí v Egyptě je ovlivněno převážně pouští a Středozemním mořem.

Káhira

V Káhiře, hlavním městě Egypta, jsou teploty během léta velmi vysoké, často dosahují 40 °C. V zimě jsou teploty příjemnější, kolem 20 °C.

Asuán

V Asuánu na jihu země je počasí ještě horkéji, s letními teplotami přesahujícími 45 °C. V zimě je mnohem příjemnější, kolem 25 °C.

Pro více informací o počasí v Egyptě navštivte tuto stránku na Wikipedii.


Dovolená v Egyptě v AKCI
Egyptské počasí v zimě

Co očekávat

  • Slunečné a teplé počasí
  • Příjemné teploty kolem 20°C až 25°C
  • Nízká pravděpodobnost deště
  • Příležitostné chladné večery

Jak se obléknout

Přes den

  • Lehké oblečení (krátké kalhoty, tričko)
  • Sluneční brýle a klobouk
  • Opalovací krém

Večer

  • Dlouhé kalhoty a svetr
  • Čepice nebo šála na ochranu proti chladu


Kategorie – Dovolená a cestování

Předchozí článekVybíráte diesel hodinky pro ženu? Zjistěte, jakou velikost a barvu zvolit!✅
Další článekJak zhubnout po třicítce s menším úsilím – 5 tipů od odborníků
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno