Dovolená v Egyptě
Dovolená v Egyptě

Co si vzít na dovolenou do Egypta?

Plánujete dovolenou v Egyptě a nevíte, co si vzít s sebou? Máme pro vás několik tipů, co by mohlo být užitečné:

1. Krém na opalování

V Egyptě svítí slunce velmi intenzivně, takže nezapomeňte si vzít krém na opalování s co nejvyšším faktorem ochrany. Pokud máte světlou pleť, volte faktor nejméně 30.

2. Klobouk nebo baseballovou čepici

Chcete-li ochránit svou hlavu před přímým sluncem, investujte do klobouku nebo baseballové čepice. Navíc se vám bude lépe nosit sluneční brýle, které chrání vaše oči před UV zářením.

3. Lahvičku na vodu

V Egyptě je velmi vysoká teplota, takže je důležité udržovat se hydratovaný. Vždy si s sebou noste lahvičku na vodu, kterou si můžete doplňovat například v hotelech, restauracích nebo obchodech.

4. Lehké oblečení

V letních měsících bývá v Egyptě velmi horko, takže volte lehké a pohodlné oblečení. Nicméně si nezapomeňte vzít i něco teplejšího na večerní procházky nebo výlety do pouště.

5. Repelenty a antihistaminika

Pokud se vypravíte do míst, kde je spousta komárů, nezapomeňte si vzít repelenty a antihistaminika. Pokud vás komáři i přesto bodnou, antihistaminika vám pomohou zmírnit svědění a otok.

Být dobře připravený na dovolenou v Egyptě vám zajisté pomůže užít si pobyt co nejvíce. Užijte si pohodové lety s flydubai

Dovolená v Egyptě

Dovolená v Egyptě v AKCI

Co si vzít na dovolenou do Egypta?

Pokud plánujete dovolenou v Egyptě, je důležité s sebou vzít několik věcí:

– Oblečení: Vzhledem k teplému počasí budete chtít šaty, krátké kalhoty a trička. Nicméně si nezapomeňte vzít také šaty a kalhoty s dlouhými nohavicemi, které si můžete obléct při návštěvě chrámů a jiných historických památek.

– Plavky: Egypt je známý svými krásnými plážemi a bazény, takže byste si měli vzít své oblíbené plavky.

– Sluneční brýle a opalovací krém: Slunce v Egyptě je velmi silné, takže si nezapomeňte vzít kvalitní sluneční brýle a opalovací krém s vysokým faktorem ochrany.

– Hygienické potřeby: Vezměte si s sebou všechny hygienické potřeby, které potřebujete, jako jsou zubní kartáčky, zubní pasta, šampony, mýdla a další.

– Moskytiéra: Pokud plánujete pobyt v oblastech, kde se vyskytují moskytiéry, bude užitečné si vzít s sebou moskytiéru nebo repelent.

– Příslušenství elektroniky: Pokud se rozhodnete vzít si s sebou elektronické zařízení, nezapomeňte na příslušenství, jako jsou nabíječky a adaptéry.

– Voda: Některé oblasti Egypta trpí nedostatkem pitné vody, takže si pořiďte vodu v lahvi nebo filtr na pitnou vodu na cestách.

Pamatujte, že méně je někdy více, takže neberte s sebou příliš mnoho věcí a zvažte, zda budete potřebovat něco specifického na základě vašich plánů v Egyptě.

Dovolená v Egyptě

Dovolená v Egyptě v AKCI
Co si vzít na dovolenou do Egypta?


Co si vzít na dovolenou do Egypta?

Při plánování dovolené v Egyptě je velmi důležité zvážit, co si vzít s sebou, abyste se cítili pohodlně a ušetřili si starosti. Zde najdete několik tipů na to, co byste měli mít na paměti při balení.

1. Lehké a volné oblečení

V Egyptě je velmi horko a slunce pálí po většinu dne. Proto byste měli zavřít do kufru co nejvíce lehkého a volného oblečení, které vám umožní cítit se co nejpohodlněji. Na pláži si vemte plavky a krátké šortky či sukni.

2. Klobouk, sluneční brýle a krém na opalování

Abyste se ochránili před sluníčkem, nezapomeňte si vzít klobouk, sluneční brýle a krém na opalování. Zajistí vám ochranu proti slunečním paprskům a zpříjemní vám pobyt na pláži.

3. Šnorchl a maska

Pakliže se chystáte na dovolenou do Egypta, rozhodně si nezapomeňte vzít šnorchl a masku. Díky nim si můžete prohlédnout krásy podmořského světa, které jsou v Egyptě velmi bohaté.

4. Bezedné láhve na vodu

Voda v Egyptě není pitná a tak se vám bude hodit bezedná láhev na vodu, kterou si můžete doplnit z hotových zásob. Tím ušetříte nemalé peníze a navíc nepoškodíte životní prostředí.

5. Antirevmatický a protizánětlivý krém

Vysoké teploty a aktivní dovolená může být pro někoho náročná na klouby a kosti. Proto není na škodu si vzít s sebou antirevmatický a protizánětlivý krém, který pomůže při bolestech a otocích.

Těmito tipy se budete moci plně soustředit na vaši dovolenou v Egyptě a užít si ji bez starostí.

Zdrojové stránky


Dovolená v Egyptě v AKCI

Kategorie – Dovolená a cestování

Předchozí článekJaká jsou nejlepší letiště v Tunisku pro vaši dovolenou
Další článekDovolená na Mauriciu: Jak si užít nejkrásnější období roku na ostrově?☀️
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno