Home Cestování a dovolená 10 nejkrásnějších pláží pro dovolenou u moře v Evropě🏖️

10 nejkrásnějších pláží pro dovolenou u moře v Evropě🏖️

0
10 nejkrásnějších pláží pro dovolenou u moře v Evropě🏖️

10 nejkrásnějších pláží pro dovolenou u moře v Evropě

1. Pláž Navagio, Řecko

Pláž Navagio, známá také jako Pláž vraku, se nachází na nejjižnější části řeckého ostrova Zakynthos. Pláž je obklopena zelenými kopcemi a voda je tu průzračně azurová. Na pláži se nachází také vrak lodi, což dává této pláži zvláštní atmosféru.

2. Pláž Cala Agulla, Španělsko

Pláž Cala Agulla se nachází v turistické oblasti Cala Ratjada na ostrově Mallorca v Španělsku. Pláž je písečná a okolní příroda je nádherně zelená a kopcovitá. Díky čistému a průzračnému moři je tato pláž velmi populární mezi turisty.

3. Pláž Zlatni Rat, Chorvatsko

Pláž Zlatni Rat se nachází na ostrově Brač v Chorvatsku. Tato pláž je zajímavá svou polohou, protože se mění v závislosti na směru větru a mořských proudů. Přestože je pláž oblázková, voda je tu nádherně průzračná a modrá.

4. Pláž Sveti Stefan, Černá Hora

Pláž Sveti Stefan se nachází ve stejnojmenném malém městečku na útesu v Černé Hoře. Pláž je malá, ale krásná, a je obklopena zelenými kopcemi. Voda je tu nádherně průzračná a azurová.

5. Pláž Praia da Rocha, Portugalsko

Pláž Praia da Rocha se nachází v turistické oblasti Portimão na jihu Portugalska. Tato pláž je velmi rozlehlá a je zde mnoho plážových barů a restaurací. Voda je tu krásně azurová a průzračná.

6. Pláž Playa de la Concha, Španělsko

Pláž Playa de la Concha se nachází v Baskicku v severním Španělsku. Pláž je písečná a nabízí nádherný výhled na horu Urgull. Voda je tu čistá a průzračná.

7. Pláž Elafonisi, Řecko

Elafonisi je malý ostrov a národní park na jihozápadě Kréty v Řecku. Pláž je růžová, což je způsobeno rozpadajícím se korálovým útesem. Voda je tu průzračná a modrá.

8. Pláž Rondinara, Francie

Pláž Rondinara se nachází na Korsice ve Francii. Tato pláž je oblázková a obehnaná horami a křovinatým porostem. Voda je tu nádherně průzračná a azurová.

9. Pláž Voutoumi, Řecko

Pláž Voutoumi se nachází na ostrově Antipaxos v Řecku. Pláž je písečná a obklopena zelenými kopcemi. Voda je tu průzračná a modrá.

10. Pláž Porthcurno, Anglie

Pláž Porthcurno se nachází v jihozápadní Anglii a je součástí pobřeží Cornwallu. Pláž je písečná a je obklopená vysokými horami. Voda je tu nádherně průzračná a azurová.

Pro další krásné pláže v Evropě se podívejte na tento odkaz.

Dovolená Řecko

FAQs: 10 nejkrásnějších pláží pro dovolenou u moře v Evropě

1. Co jsou nejkrásnější pláže v Evropě?

Existuje mnoho krásných pláží v Evropě, ale několik z nich patří mezi ty nejkrásnější. Mezi ně patří například Porto Katsiki v Řecku, Playa de ses Illetes na ostrově Formentera ve Španělsku a Navagio Beach na ostrově Zakynthos v Řecku.

2. Jaké jsou nejlepší pláže pro surfování v Evropě?

Pokud hledáte pláže s dobrými podmínkami pro surfování, doporučujeme pláže jako Praia do Norte v Portugalsku, La Gravière ve Francii a Bundoran v Irsku.

3. Které pláže jsou nejvhodnější pro rodiny s dětmi?

Pokud chcete strávit dovolenou u moře s rodinou, můžete navštívit pláže jako Playa de las Teresitas na Tenerife ve Španělsku, Radhanagar na Andamanských ostrovech v Indii a Plage de Palombaggia na Korsice ve Francii.

4. Jaká je nejkrásnější pláž na Sardinii?

Sardinie je plná krásných pláží, ale jednou z nejoblíbenějších je La Pelosa. Tato pláž se nachází na severozápadě ostrova a chlubí se průzračnou vodou a bílým pískem.

5. Které jsou nejkrásnější pláže v Chorvatsku?

Chorvatsko je známé svými krásnými plážemi. Mezi nejkrásnější patří Zlatni Rat, Plitvice Lakes a Paklenica.

6. Jaké jsou nejoblíbenější pláže na pobřeží Amalfi v Itálii?

Amalfijské pobřeží je plné krásných pláží. Mezi nejoblíbenější patří spiaggia delle Sirene, Fornillo, Fiordo di Furore a Palazzo Murat.

7. Jakou pláž navštívíte v Barceloně?

Barcelona má několik krásných pláží. Mezi nejoblíbenější patří Barceloneta, Nova Icaria a Bogatell.

8. Kterou pláž byste navštívili na ostrově Kréta v Řecku?

Ostrov Kréta je plný krásných pláží. Mezi nejkrásnější patří Elafonisi, Vai a Balos.

9. Jaké jsou nejlepší pláže v Portugalsku?

Portugalsko má mnoho nádherných pláží. Mezi nejlepší patří Praia da Rocha, Praia do Camilo a Praia do Guincho.

10. Které jsou nejkrásnější pláže v Itálii?

Itálie je plná krásných pláží. Mezi nejkrásnější patří Cala Goloritzé v Sardínii, Tropea v Kalábrii a Positano v Kampánii.

Dovolená v Řecku

[su_button url=“https://dokonala-zena.cz/recko“ background=“#ec0323″ color=“#ffffff“ size=“13″ icon=“icon: arrow-right“]Dovolená v Řecku v AKCI[/su_button]

Nejlepší dovolená u moře – Pobyt v Chorvatsku

Hledáte ideální místo, kde strávit nezapomenutelnou dovolenou u moře? Pokud ano, určitě vás bude zajímat pobyt v Chorvatsku. Na vaše očekávání vám nabízíme krásné pláže, azurové moře, slunečné počasí a řadu kulturních památek.

Nezapomenutelné zážitky u moře

Celá země je pokryta nekonečnými plážemi různých velikostí a tvarů – od oblázkových po písčité. V případě, že máte rádi vodní sporty, budete nadšení z mnoha aktivit, které Chorvatsko nabízí. Můžete se potápět mezi skalisky, surfovat a člunovat.

Kulturní památky

Chorvatsko má bohatou historii a kulturu, což se odráží v mnoha památkách. Můžete navštívit města jako Dubrovník a Split, kde se nacházejí římské stavby. Navštivte také krásné pláže, kde můžete vidět staré rybářské vesnice.

Závěr

Zkrátka, pobyt v Chorvatsku bude nezapomenutelným zážitkem pro každého, kdo hledá nejlepší dovolenou u moře. Nádherné pláže, kulturní památky a vodní sporty – to vše je k dispozici v Chorvatsku. Tak neváhejte a zarezervujte si svou dovolenou co nejdříve!

Více informací o Chorvatsku najdete na stránce wikipedie.

Dovolená u moře Řecko

[su_button url=“https://dokonala-zena.cz/recko“ background=“#ec0323″ color=“#ffffff“ size=“13″ icon=“icon: arrow-right“]Dovolená v Řecku v AKCI[/su_button]

Kategorie – Dovolená a cestování

Previous article 5 tipů na nápadité designové osvětlení obývacího pokoje🔔
Next article Sleva na Ketomix: Jak získat nejlepší nabídku?💚
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here