Balerínky s mašlí

Balerínky s mašlí

Balerínky s mašlí

 

Balerínky s mašlí – Balerínky se řadí mezi nejpohodlnější obuv. Není divu, že většina žen má ve svém botníků hned několik párů balerínek. Mají jednoduchý styl, ale zároveň dovedou být velmi pěkné. Tyto druhy dámských bot se využívají k běžnému nošení na procházky, do města i do zaměstnání. Nohy jsou obouvány do lehkých a komfortních druhů bot.

 

Balerínky z různých materiálů

Baleríny využijí ženy k takřka všem druhům oblečení. Dají se sehnat v mnoha barevných variacích. Na noze budou vypadat vždy elegantně. I materiál můžete vybírat podle vašich preferencí – látka, kůže, syntetická kůže, guma, semiš apod. Kostýmek můžete doplnit stylovými růžovými balerínami s hnědou tkaničkou. Balerínky mají malý podpatek, ale jsou hodně pohodlné a povrch vypadá naprosto přirozeně. Stejně elegantně budete vypadat, jestliže zvolíte mátovou barvu bot.

 

Balerínky s mašlí

I boty se mohou stát šperky na vašich nohách. Může se jednat o balerínky s průhlednou síťkou a krystaly v bílém nebo černém provedení. Mašle nechybí ani u námořnicky modrých balerínek Timeless. Mají nízký podpatek, jsou vyrobeny z umělého semiše a určitě vás chytnou za srdce již od pohledu. Krajkové boty mají své neodolatelné kouzlo. Zkusit můžete krajkové baleríny Monshoe s malou bílou mašličkou a s lemem z umělé hladké kůže.

 

Balerínky s kovovou špičkou a kamínky

Mašle vypadá na balerínkách velmi poutavě. Vůbec nezáleží na tom, kolik je vám let. Balerínky s mašlí jsou k sehnání s posazenou kovovou špičkou. Zvláštní pozornost si zaslouží také blyštivé kamínky umístěné v podpatku. Balerínky od Park Lane Shoes jsou pohodlné, i když mají menší podpatek – 1 cm. Mašlička je zhotovena, stejně jako celá bota, z eko kůže v krémové barvě. Máte v oblibě měkkost syntetické kůže? Potom jsou pro vás vhodnou variantou balerínky Qube. Nechybí jim nejen elegantní mašlička, ale ani zdobení pomocí cvočků. Provedení v bílé barvě je zárukou, že je můžete zkombinovat s mnohým oblečením z vašeho šatníku.

About shaylen shaylen