Meder - zena

Aquapark a termální koupaliště Velký Meder se těší na léto s vámi!

Navštivte Velký Meder na Slovensku, chcete-li si užít dovolenou u vody se zábavou, adrenalinem a s dětmi, o které se vám tam postarají.

 

25 až 37 °C

Ano, taková je teplota vody v tamějších bazénech, v letní sezóně jich bývá v provozu až deset, celková plocha vodních hladin 3 910 m2. Blahodárné účinky mederské vody na pohybové ústrojí jsou lékařsky prokázány. Ať už jste spíše odpočinkový typ a ve všech aquaparcích lezete hned do vířivky, nebo spíše sportovec, který si rád zaplave v padesátce, přijdete si ve Velkém Mederu na své. Děti se dosyta vycachtají ve venkovním bazénu s vodním trychtýřem a vodním dělem, budou výskat na adrenalinových atrakcích. Projedou se toboganových potrubím, které je vyplivne na obrovskou rampu či do pestrobarevného trychtýře. Aquapark je obklopen bohatou zelení a najdete v něm i lanovou dráhu Tarzazia s délkou 650 m. Má dvě tras y a udělá radost malým i velkým lezcům.

 

Najedení a pobavení

V aquaparku nebudete trpět hladem, žízní ani nudou. Najíte a napijete se ve fast foodu či v restauraci. Pro nejmenší děti tu je Ostrov drobotiny, kde se o ně postará tým bavičů, zatímco vy si budete užívat relax. Animační programy probíhají ve středisku po celý rok, v letní sezóně se tu ale konají pravidelné koncerty hudebních skupin. Zajímavostí jsou zdejší pěnové párty. Sezóna se zakončuje slavnostně laserovou show.

 

Wellness centrum

Od února v aquaparku funguje zcela nové wellness centrum. Odpočívat tam můžete ve čtyřech druzích saun (infra, parní, finské a bylinkové), v solné jeskyni, v Jakuzzi, v biosoláriu, na masážích, při pedikúře (i s rybičkami), na kosmetice či při Ceragemu (akupresurní masáži) či na Bemeru (magnetoterapii).

_MG_0063

Co to stojí?

V letní sezóně, která končí na konci prázdnin, zaplatíte za dospělého za celodenní pobyt 10 Eur. Rodinný balíček, který obsahuje vstup pro dvě dospělé osoby a jedno dítě, vyjde na 22,50 Eur. Hosté, kteří jsou v komplexu ubytováni, čerpají extra slevy

 

Počasí jako u moře!

Ve Velkém Mederu svítí slunce statisticky nejvíce dní na Slovensku. Můžete se s námi vsadit, že pojedete-li tam, čeká vás počasí jako u moře.

www.thermalcorvinus.sk

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com