plank-1327256_640

Dokonalá žena ví, kam si přijít zacvičit jumping

Zjistila jste po stoupnutí na váhu, že Vám po Vánocích přibylo nějaké to kilo na víc, a ráda byste se již na začátku letošního kalendářního roku dostala opět do formy? Přijďte si do rehabilitačního centra Rehazone vyzkoušet novinku ve cvičení, kterou je jumping. Kdy si můžete zacvičit jumping, se můžete dočíst zde www.rehazone.cz.

Co je to jumping?

Jumping Praha patří mezi aerobní cvičení, které sestávají ze snadných poskoků na malých trampolínách. Toto skupinové a energeticky účinné cvičení pomáhá nejen redukovat hmotnost, ale také zpevnit postavu, zlepšit kondici a celkovou stabilitu lidského těla. Při jumpingu šetříte také díky měkkému dopadu na trampolínu své klouby. Jumping dává také možnost psychicky si odpočinout a odreagovat si od každodenních povinností a jiných stresových situací. Lekce jumpingu jsou složeny z malých dynamických poskoků, rychlých sprintů a balancování na pružném výpletu. Při cvičení na trampolínách zapojíte svaly, které u jiného než balančního cvičení neposílíte. Během celého cvičení posilujete hluboké zádové i břišní svaly. Jumping napomáhá k rozvoji plic, ke zlepšení cirkulace krve i k prokrvení celého tělního aparátu. V neposlední řadě cvičení odplavuje jedy a toxiny.

V boji proti bolestem zad se zdravotní masáží Praha 4

Rehabilitační centrum Rehazone neposkytuje pouze možnost k zacvičení jumpingu, nýbrž také ke kvalitně provedené zdravotní masáži Praha 4. Právě zdravotní masáž je ideální cestou, jak si pomoci od bolestí zad. Fyzioterapeut při zdravotní masáži kombinuje hloubkové, uvolňující masáže a fyzioterapeutické techniky. Techniky jsou samozřejmě fyzioterapeutem voleny tak, aby odpovídaly aktuálnímu zdravotnímu stavu klienta.

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com