5denní proteinová dieta

5denní proteinová dieta

5denní proteinová dieta – Chcete nějaké kilo zhubnout, ale dlouhodobé diety vám nevyhovují? Můžete zkusit 5denní proteinovou dietu, kdy pochopitelně neshodíte desítky kilogramů v krátkém čase, ale vaše tělo můžete správně nastartovat a splnit si další hubnoucí cíle.

Dieta založená na příjmu bílkovin

5denní dieta je expresní bílkovinová ketonová dieta. Její funkčnost se zakládá na principu ketózy, kdy se rychle spalují tuky a současně se nepociťuje hlad. Běžně tvoří prvotní zdroj energie sacharidy, ale při tomto druhu diety (při ketóze) se hlavním zdrojem energie stává uložený tuk. Během hubnutí musíte do těla dostat kvalitní přírodní proteiny a nízký obsah sacharidů. Tělo přijme cca 850 kcal na den při této dietě. Tělo se dobře nastartuje a budete schopni pokračovat až do své vysněné váhy.

5denní proteinová dieta a její výhody

Pokud bude v těle probíhat ketóza s pravidelným přísunem kvalitních bílkovin, zabrání se spalování svalové hmoty a naopak se podpoří spalování tuků, což povede k hubnutí. 5denní proteinová dieta se dá sehnat již připravená, kdy budete během pěti dní konzumovat připravená jídla s vysokým obsahem proteinů. Kromě toho jsou obsahem potřebné vitamíny, stopové prvky, minerály a základní živiny. Není nutné dodržet jen pět dní diety, záleží na tom, kolik chcete zhubnout a dietu držet i delší čas.

K výhodám 5denní proteinové diety patří jednoduchost dodržování diety. Během diety nebudete pociťovat hlad a ani se nevyžaduje žádné cvičení, aby se dostavil hubnoucí efekt. Příprava jídel je velice snadná a rychlá – vše do pěti minut. Budete si připravovat instantní proteinová jídla – každý den čtyři – polévky, ovesné kaše s ovocem, koktejly. Nemusíte si platit žádného výživového poradce, abyste se pustili do diety. Příjemným výsledkem bude, že se nemusíte následně potýkat s žádným jojo efektem.

Hodnocení
Jméno
Lucinka
Datum
Komentář
vyzkousim a napisu :)
Hodnocení
5

About shaylen shaylen