____________________________________________c70ede8c

5 prověřených tipů, jak udělat partnera ještě šťastnějším

Po čem muži opravdu touží? Odpovědi na otázku, kterou si ženy kladou poměrně často, jsou překvapivě jednoduché. Přestože všichni muži nejsou stejní a mají odlišné preference, některé věci je spojují. Vybrali jsme pro vás téměř univerzální tipy – chcete-li muži svému srdce vykouzlit spokojený úsměv, inspirujte se a konejte.

1. Láska prochází žaludkem

Ruku na srdce – kdy naposledy jste připravila romantickou večeři se vším všudy? Pokud si váš partner nepotrpí na svíčky a intimní osvětlení, zaručeně neodolá vynikajícímu „dlabanci“ na míru jeho chuťovým pohárkům. A když připravíte rovnou dva chody, vítězství je vaše.

2. Relaxační masáž

Bolavá záda, psychické vypětí, špatná nálada – tyto a mnohé další potíže spolehlivě zažene masáž. Co na tom, že nemáte zkušenosti z brigády v thajském salonu, jednoduché techniky stoprocentně zvládnete. Po náročném dni partnera masáží uvolníte a přivodíte mu lepší náladu. Nebojte se improvizovat!

_________________________________________________Capture

3. Striptýz

Nemá náladu na něžnosti, ačkoliv jste svědomitě splnila první dva body? Nevadí, berte to jako výzvu. Pohled na tančící ženu, která postupně odhazuje oblečení, dostane do varu každého. Ale nezapomeňte si na sebe vzít dobře padnoucí podprsenku a sexy kalhotky. Trefou do černého jsou stylová tanga Calvin Klein.

4. Choďte doma nahá nebo v prádle

Máte pocit, že váš partner až příliš často pokukuje po jiných ženách? Kdyby měl možnost, určitě by raději koukal jenom na vás. Až se vrátí domů z práce, překvapte ho v rouše Evině. Anebo v perfektně padnoucím prádýlku – nemusí to být nutně krajky, sázkou na jistotu může být třeba značkové dámské prádlo Tommy Hilfiger.

_________________________________________________________________________________Capture

5. Sdílejte s ním jeho zájmy

Jak dát partnerovi najevo, že vám na něm opravdu záleží? Podívejte se s ním na film – ovšem ne na romantický slaďák, který máte na programu už delší dobu, ale na to, co chce vidět on. Anebo se chopte druhého ovladače od jeho herní konzole a zahrajte si s ním jeho oblíbenou videohru. Možností je víc než dost, určitě přijdete na tu správnou. S trochou štěstí se vám muž odvděčí stejným způsobem.

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com